Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért próbálják győzködni a...

Miért próbálják győzködni a gyerektelent, hogy legyen gyereke?

Figyelt kérdés

(Tisztelet a kivételnek ugyebár, nem mindenki győzködős típus.)

Én azt vettem észre, hogy ha valaki meghallja, hogy xy nem akar gyereket, egyből jönnek az érvek, hogy igazából KELLENE gyereket vállalnia. De miért? Miért nem mindegy, hogy egy másik ember mit csinál? Ez olyan, mintha én elkezdenék valakit győzködni a boltban, hogy már pedig vegye meg azt a konzervet, szüksége van rá, nélkülözhetetlen..stb.

Honnan van ennyi önbizalmuk az embereknek, hogy megmondják kinek mire van szüksége?


2020. ápr. 30. 13:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem győzködnék erről senkit.

Ez pont olyan mintha valaki arról győködbe,legyen egy macskám. Legyen,mert az kell,mert macska nélkül nem élet az élet,és olyan cukik.

Én nem akarok macskát. Nem utálom őket,de nem szimpatizálok velük,saját meg végképp nem kell. Ha nem hagyom magam akkor jó,ha hagyom magam,vállalok egy macskát,de végig azt érzem majd hogy én ezt nem akartam. Érzi ezt a macska is. Őt megnyomorítom én meg boldogtalan leszek.

2020. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem anno egy gyermektelen, egyedülálló (soha nem volt férje, inkább más férjével kavart) nő mondta anno(faluban) , amikor pályakezdő lettem és munkát kerestem, hogy szüljek gyereket. Persze! Majd egy ilyen fogja eldönteni helyettünk, hogy mikor vállalunk gyereket! Mi köze hozzá, ez a kettőnk dolga, senki másé! Már van 2 gyermekünk egyébként, de dolgoztam, házat vettünk, felújítottunk és utána születtek. Utálom az olyan embereket akik bele akarnak szólni a másik életébe, na de a gyerek kérdés az szerintem tényleg intim,magánügy, és mi van ha valaki meddő és annak szólnak be:(
2020. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!