Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden munkahelyen van a baba...

Minden munkahelyen van a baba születésekor "juttatás"?

Figyelt kérdés
Az előző munkahelyem házasság esetén és baba születésekor is biztosított egy fix összeget (kb egy havi fizetést) a cég. A jelenlegi munkehelyemen viszont még nem hallottam róla, nem nagyon reklámozzák az ilyesmit. Szerintetek lehet valakinél érdeklődni vagy, ha lenne ilyen akkor arról tudnék?
2020. máj. 3. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ritka ahol van


Tőled hallok róla először

2020. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a legtöbb munkahelyen nincs iylen.
2020. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam ilyet. Nálunk a közvetlen munkatársak dobnak össze vagy vesznek egy kis ajándekot, ùgy köszönnek el..a kismamák meg visznek utolsò nap sütit vagy ezt azt. Kb ezer fős cég.
2020. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az ritka, ahol van ilyen. A munkáltatónál tudsz érdeklődni.
2020. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam ilyet. A férjem kollégái mindegyik gyerkőc születésekor összedobtak valami apróságra pénzt (Dm utalvány, takaró, ilyesmik), a cég az államin felül 3 nap szabit adott.
2020. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam ilyenről, extrém ritka lehet, ha valahol van ilyen. Munkaügyön lehetne amúgy megkérdezni.
2020. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kevés helyen van. Nálunk pl virágcsokrot küld a cég, ha megszületett a baba. Ez azért messze van egy havi fizutól, de kedves gesztus.
2020. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában nincs. Ex munkahelyemen van, havi fizetésnél kevesebb, kerek összeg,
2020. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 3 munkahelyem volt eddig, mind a 3nál volt babakelengye, az első munkahelyemen 25 ezer ft értékű edenred utalvány, a második munkahelyem bébiételek, tápszerek forgalmazásával is fog1alkozott, 2x adtak bébi kajákat, 1x születés után, majd 6 hónapos kor után, kb 2x 15 ezer ft értékben.

A legutóbbi munkahelyemen 30 ezer ftot utaltak.

Könyvelésen/ bérszámfejtésen tudod megkérdezni, jár e valami.

2020. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még erről, max. kollégák szoktak valamit összedobni.
2020. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!