Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen számítógépes játékot...

Milyen számítógépes játékot ajánlotok egy kistestvérpárnak?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves kisöcsém és egy 9 éves kishugom. Van egy régi laptop amin a mesét szokták nézni. Nagyon szeretnének valamilyen játékkal egymással játszani agépen.


Vettem 2db kontrollert. Viszont nem tudom hogy milyen játékot tegyek fel nekik?

Semmi kép nem erőszakosra gondoltam hanem valami nagyon egyszerűre amivel ellehetnek. Nyilván szabályozva lenne h mennyit nyomhatják stb..


Mit ajánlotok?



2020. máj. 10. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
valami Lego
2020. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Leginkább semmilyet..


Kirako

Lego

Sorjáték

Rajzverseny

Barchoba

2020. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Lego jatekok de figyelni kell a gepigenyre, hogy elfussanak. Milyen kontrollert vettel? Mert nem mindegyiket tamogatja a jatek.
2020. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Super mario kart
2020. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Project64 és azon mariokart64, f1 2000, stb
2020. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a lego játékok nagyon cukik, pont jók ennek a korosztálynak, és sokféle van belőlük, választhatsz valami kedvenc sorozatukat/filmjüket is :)

7-9 éves unokahugoknak van, de ha én vigyázok rájuk, én is szívesen beszállok, nem túl dedós hál istennek a kialakítása.

2020. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!