Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi az esély arra hol...

Mennyi az esély arra hol valaki sosem talál olyan személyt akivel együtt élhet, és akivel családja lehet?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elképzelni hogy örökre egyedül éljek, de van rá elég nagy esély hogy sajnos így lesz.

Nagyon szeretnék egy szerethető nőt, meg egy vagy két gyereket majd. Ez minden vágyam, csak nem tudom hogy fogok e hozzá alkalmas személyt találni:/ Eddig sem volt senkim, 22 évesen.


Szerintetek sokan vannak akik sosem találják meg a gyerekeik anyját/apját?


2020. máj. 10. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
En 21 vagyok (csaj ) s szinten azt erzem hogy nem fogom megtalálni. Én mostmar pont azt nem tudom elképzelni h valaha legyen valakim akivel egyutt öregszem meg. Volt eddig 5 nagyon gaz kapcsolatom amikből csak sérelmekkel es némi tanulsággal gazdagodtam. Talan a te eseted jobb h a meg nem volt senkid mert nem bántott senki!
2020. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

21 évesen 5 kapcsolat

... Szép. :D

2020. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Bőven van még időtök mindenre. Nyugi.
2020. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon fiatal vagy, bőven ráérsz még megtalálni a társad. Simán van még 15 éved erre ami nagyon sok. Nem mindenki fiatalon ismeri meg az igazit, bár lehet nálad 1-2 év múlva megtörténik.

Szerintem nagyrészt most a bezártság miatt erősödött fel benned az érzés, nem könnyű társ nélkül bezárva.


Egyébként én 19 voltam férjem 22 mikor megismerkedtünk, nekem 3. neki 1. kapcsolata. Azóta házasok vagyunk van egy kisfiúnk, szeretnénk tesót neki. Ráadásul 10,5 éve vagyunk együtt már 🙂 Szóval nem lehetetlen hidd el.

2020. máj. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Én csak ekörül ismertem meg a férjem, addig csak plátói szerelmeim voltak :) Irigykedtem is nagyon gimiben meg fősulin a pasizós barátnőimre, de aztán nekem lett hamarabb családom, amíg ők párhavonta vagy évente sírtak a vállamon még vagy 10-20 évig. A minőség számít, nem a mennyiség :)
2020. máj. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En atlagon felul maximalista, erzekeny es elegedetlen ember vagyok. 23 eves koromig volt vagy 30 randim, abbol jo, ha harommal elmentem 2. randira es itt meg is allt a tortenet.

Aztan jott a parom a semmibol, beleszerettem es osszejottunk. Az elso masfel ev csodas volt, aztan ahogy a rozsaszin kod kopott, mindenbe elkezdtem hibat latni. Volt vagy 3 ev, ami kemeny volt, ennek ellenere osszehazasodtunk. Most mar ujra jo, de ehhez sokat kellett valtoznom.

Ezzel azt akarom mondani, hogy vannak egyedulallo emberek 40 felett, ott viszont naluk van valami, ami az atlagnal nincs.

Az en ismeroseim kozul, van olyan aki extrem felos, onbizalomhianyos (el se jut a randiig), mas pedig nagyon analitikus, erzekeny es tokeletes embert akar (eljut, de mindig talal hibat).

Legy oszinte magadhoz es ha hasonlo tulajdonsagot talalsz magadban, akkor valtoztass.

Egyebirant nem vagy semmivel elkesve, rengeteg idod van ismerkedni, csak ismerkedj is, ne vard a sult galambot, ha erre vagysz.

2020. máj. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!