Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elváltam, és nem én nevelem...

Ha elváltam, és nem én nevelem a gyereket, jár utána a pótszabadság? Vagy az sem jár?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mire járna?
2020. máj. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár.
2020. máj. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját háztartásban nevelt gyermek után jár.
2020. máj. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Hát egyes azért az elvált szülő is foglalkozik a gyerekkel jobb helyeken. Szóval ezen az alapon pont ugyanarra kéne, hogy járjon neki is, mint akivel együtt lakik. Az én munkahelyem adja az elvált szülőknek is uh kérdezz rá. Igaz nekünk van család barát minősítésünk, de sose lehet tudni nálatok hogy van.
2020. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

4, családbarát és jogsértő munkahely...

Mt szerint gyermek a saját háztartásban nevelt vagy gondozott gyermek.

Nem jár.

2020. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár, de a munkáltató akkor és annyi plusz szabadságot ad, amennyit akar. Nem sért jogot. De nem kötelező, ez adható
2020. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
5-ös csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna. Az Mt.-től pozitív irányba bármikor el lehet térni. 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2020. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!