Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jár mindkét szülőnek a gyerek...

Jár mindkét szülőnek a gyerek utáni pótszabadság?

Figyelt kérdés

Nekem a munkahelyemen azt mondták hogy csak az egyik veheti igénybe,úgyhogy ha én szeretném akkor a páromtól/munkáltatójától kell egy nyilatkozat hogy ő nem kapja.

Én ilyen nyilatkozatot nem találok sehol.



2016. okt. 24. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már évek óta mindkét szülőnek jár. De nyilatkozni kell róla, hogy kéred.
2016. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen így volt, most már jár mindkét szülőnek (ha jól emlékszem 2013 óta). Jó reggelt kívánok a munkahelyednek!
2016. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyszerű...köszönöm szépen!
2016. okt. 24. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhol annyira nincsenek képben a munkaügyesek (sem)... Jó néhány éve jár már mindkét szülőnek. Nálunk múltkor a munkaügyest én világosítottam fel, hogy már lehet gyed mellett is dolgozni...
2016. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mind két szülőnek jár???

És ha én lemondtam róla papíron, mert nekem azt mondták, hogy csak az egyiknek jár? Azt lehet orvosolni?

2016. okt. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2012. január óta jár mindkét szülőnek ha jól emlékszem, nyilatkozni sem kell róla éppen ezért, mivel jár mind a kettőtöknek.


[link]

2016. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!