Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki elkötéssel kapcsolatban...

Valaki elkötéssel kapcsolatban tudna némi információt adni?

Figyelt kérdés
Van már egy gyermekem, volt egy méhen kívülim is és most is terhes vagyok és reménykedem hogy velünk is marad. Az már tuti hogy császár lesz, és szeretném elköttetni magam, nem szeretnénk több gyermeket és félek is még 1 méhen kívülitől. Orvosomtól még korainak éreztem ezt megkérdezni, meg elsőnek érjem el a terhesség végét is, de hogy van ez? Megcsinalja ha kérem vagy tényleg valami papírt kell be nyújtani?
2020. máj. 18. 20:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor jó össze-visszaság van mindenhol. Majd egy rá kérdezést megér majd ha el jön az idő. Köszönöm szépen a normális válaszokat. Jó éjt nektek! 😊
2020. máj. 18. 22:08
 12/15 anonim ***** válasza:
40 év és 3 vérszerinti gyermek a feltétel. Bár ez utóbbi érdeke s, mert eddig 3 szülészeti esemény volt
2020. máj. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2020. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég felháborító és igazságtalan, hogy ez ember nem döntheti el mit tesz a testével, ha egyszer valaki eleve nem akar gyereket és inkább elköttetné magát, mert biztosra akar menni és nem akar egy abot pl bekockáztatni, az sem köttetheti el magát, mert nem. Logikus v értelmes érv, szimplán nem és kész. Vicc. Környező országban amúgy megcsinálják pár száz euróért, nem a legolcsóbb, de legalább nem korlátoznak az önrendelkezési jogodban.
2020. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én egy csomó magyar orvosból kinézem, hogy császár után max rámondaná, hogy jól van igen, el vagy köttetve, aztán valójában meg nem csinálta meg. Szerintem érdemes rááldozni a pénzt és külföldön megcsináltatni, itt korlátozva vannak az emberek döntései meg jogai.
2020. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!