Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kovács vezetéknévhez milyen...

Kovács vezetéknévhez milyen nevet adnátok, olyat, amit szépen lehet becézni is?

Figyelt kérdés
Nem tetszenek azok a nevek, amik most nagyon hangzatosak, illetve, amiket nem tudok becézgetni. Nekem ez fontos. Pl. Jázmin oké, de hogy becézem? Jázi vagy sehogy ... Illetve a legnagyobb baj, hogy óriási családban élek, és a jó neveket már lenyúlták. Mind egy városban lakunk, vagyunk szűk körben is 60-an :D Anyuék 13-an vannak tesók ... Illetve a becézés miatt is vannak kizáró okok, mert pl. Lia becézés miatt ugrik majdnem minden lia végű :D mert pl: Kornélia is Lia inkább, mint Kori ...áhh, nem is tudom milyen név lenne jó. Tanácstalanok vagyunk, mert itt aztán van minden ... Írjatok párat légyszi becézéssel együtt. A rövid neveket ne, ami magában a becézés pl.: Lili, Kira, Alex, máté, Ákos, Áron ... és gyümölcs,állat neveket se :D Jó vagyok mi? :D

2020. máj. 23. 17:00
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Akkor most :D lány nevek első szűkítés, átnéztem egy -két listát :

Klaudia

Cintia

Diána

Dorisz

Johanna

Júlia

Kamilla

Karolin/a

Kornélia

Leonetta

Palmira

Heléna

Letícia

Lilien

Linett

Melina

Natália

Ramóna

Roxána

Szofia

Viktória

Vivien

:D Biztos ami biztos :D legközelebb átnézem a fiúkat, majd elkezdem szűkíteni ... Köszönöm az ötleteket. Ha a listámból van 1 kedvenc, azt írjátok meg, de egyet, mert így is nehéz, és csak egy keresztnevet szeretnék.

2020. máj. 24. 18:05
 22/28 A kérdező kommentje:

Átnéztem a fiúkat, hát ...

Benjamin

Dénes

Erik

Kornél

Marcell

Milán

Sámuel

Szilárd

Ticián

Viktor

Még a fiúkat megkérdezem itthon.

2020. máj. 25. 12:15
 23/28 A kérdező kommentje:

Kovács Kornélia - Nelli, Lia fiúknak ez tetszik a legjobban :D Az én kedvencemet a fiam lelőtte Júlia, mondta ez anya 1 pont, mert nekem ellenszenves :D

fiú nevek pontozás alatt!

2020. máj. 25. 19:29
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a listádból a Johanna és a Heléna tetszenek a legjobban, de a Kornélia is nagyon jó. A Júlia nekem olyan átlagosan jó név, vagyis nem a kedvencem, de nincs vele baj. Fiúk közül nekem a Kornél meg a Dénes nagy kedvenceim, de talán inkább a Kornélt adnám.
2020. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%
MTA összes név -erre keress rá, van egy csomó név, rengeteg szép is van közöttük.
2020. máj. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Kovács Kamilla és Kovács Marcell nálam a nyerők.
2020. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
35%

Kovács Attila, Kovács Viktor, Kovács Szabolcs, Kovács Zoltán, Kovács István, Kovács Tibor, Kovács Győző, Kovács Sándor, Kovács József, Kovács Béla, Kovács Roland, Kovács Olivér, Kovács Balázs, Kovács Péter, Kovács Dániel, Kovács Márton, Kovács Dávid, Kovács Krisztofer, Kovács Bence, Kovács Alexander, Kovács Milán, Kovács Bendegúz, Kovács Ferenc, Kovács Pál, Kovács Géza, Kovács Kornél

Kovács Adrienne, Kovács Adrienn, Kovács Bettina, Kovács Zsófia, Kovács Mária, Kovács Nikoletta, Kovács Natália, Kovács Renáta, Kovács Kitti, Kovács Evelin, Kovács Annamária, Kovács Erika, Kovács Zsanett, Kovács Margit, Kovács Pálma, Kovács Anita

2020. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Sarolta - Saci

Ágnes - Ági

Enikő - Enci

Árpád - Árpi

2020. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!