Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tölthetnék minőségi...

Hogyan tölthetnék minőségi időt a gyermekemmel telefonon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Külföldön dolgozom és ezért csak ritkán lehetek együtt a másfél éves gyermekemmel, tudtok valami ötletet arra hogyan tölthetnénk minőségi időt együtt a telefon segítségével? Esti mesét én olvasok neki, anya lapoz, én olvasom, rajzolunk, festünk együtt kamerával. Kérlek adjatok új ötleteket

Előre is köszönöm!


2020. máj. 24. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyira meghatódtam a kérdésedtől, tök jó, hogy még így, ilyen távolról is ennyire jelen vagy az életében. Nekem az jutott eszembe, hogy bábozhatnál neki, azt tuti élvezné :)
2020. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanácsot, nagyon jó ötlet volt, jól bevált és mindannyian nagyon élvezzük.

Mégegyszer koszonom és azért még várom az ötleteket

2020. jún. 8. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Éneklés. Ha van egy közös rövid esetleg egyenre csaladra szolo dalotok es azzal bucsuztok el mindig.


Az élmények emlékek ugy rögzülnek be örök emlékekké ha azok ismételve vannak.


Pl olyanok maradnak meg az emberben hogy mama minden hètvégén sütött kakaoscsigàt, nyàron minden este beszéltünk néztük a csillagokat, stb


[link]

2020. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!