Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő nevekről: Kamilla, Alíz, Alexandra?

Figyelt kérdés
K végű vezetéknév mellé adnátok-e ugyancsak K-val kezdődő keresztnevet, ha az az abszolút favorit? Pl. Deák Kamilla

2020. jún. 2. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha K-ra végeződik, akkor a Kamilla nálam kiesett.

Alíz tetszik.

Sok Alexandrát ismerek és nem szimpik, szóval elfogult vagyok és nem adnám.

2020. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Csak a Kamilla tetszik, de zavarna az előtte álló K betű.
2020. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
A Kamilla tetszett a legjobban, de K végződésű vezetéknév miatt nem adnám. Az Alíz a második, az illene is hozzá. Alexandrát semmiképp nem adnám. Nekem is van 2 Alexa ismerősöm és nagyon nem kedvelem őket.🙄🙄
2020. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is a Kamilla tetszik, de nem adnám a kK miatt, az Alíz semleges, de szerintem rövid ide, az Alexandra meg nem tetszik. Esetleg Viola?
2020. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Az Alíz nálunk is listás, nekem tetszik a Kamilla is. Az Alexandra viszont az egyik legkevésbé kedvelt lány név számomra.
2020. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Alexandrát én sem csípem, nincs jó tapasztalatom ezzel a névvel megáldott emberekkel, de amúgy sem tetszik. Alíz jó, Kamilla pedig ahogy előttem írták, ha K betűre végződik a vezetéknév, akkor nem jó.
2020. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Az Alexandra hangzik a legjobban a vezetéknévhez.
2020. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Kamilla név kettős, alapvetően csak idiótákat ismerek ezzel a névvel, de maga a név meg tetszik. Alíz, Alexandra is szépek. Szerintem az Alexandra hangzik legjobban a vezetéknévvel. De ha ennyire kedvenc a Kamilla, akkor adnám, a K K ütközés ellenére is.
2020. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért van ennyi negatív tapasztalat az Alexandrákkal, sajnos nekem is van egy, pedig szép névnek tartom.

Az Alíz jobban menne a vezetéknévvel, de ha a Kamilla annyira tetszik, szerintem az sem a világvége ha ütközik a két K.

2020. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szép nevek, az Alíz és a Kamilla kifejezetten tetszik, de a vezetéknév miatt az Alízt választanám
2020. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!