Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korona vírus miatt még mindig,...

Korona vírus miatt még mindig, mindenki be van ennyire tojva?

Figyelt kérdés

Ma végre a 9 hónapos kisfiúnkkal elmentünk nagyobb üzletekbe, bútort nézni.

Had ne mondjam mennyi lenéző szempár fogadott minket!

Ha ennyire be vannak azok az emberek tojva, akkor minek járnak boltokba?

Mit nem lehet érteni azon, hogy ezzel meg kell tanulni együtt élni? (Ha egyáltalán létezik a vírus)

Meddig kellene a gyerekemet burokban nevelni? Élete végéig?

Persze a strandra, éttermekbe, állatkertekbe mindenki úgy jár mintha ott nem lenne vírus, vagy nem fordulhat ott elő.

Teljesen nem értem.



2020. jún. 4. 22:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Oh nem kell velük foglalkozni. Én és a kislányom nem voltunk március eleje óta boltba, csak a férjem jár. De most elmentünk végül egy nagy bevásárlásra, de kit érdekel ki mit gondol hogy nem egyedül vásárolok. Persze a neki az tele ahogy elmentünk mellette az persze nem baj..
2020. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Meki akart lenni 😂
2020. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan.

Effektíve nem érdekel ki mit mond, hisz ezért is kezdtük el újra élni az életünket.

Viszont a sok agyhalott, fel tud bosszantani, akik abban a hitben élnek, hogy mert felvették az agyon mosott vagy agyon fogdosott, retkes száj maszkot akkor ő jól csinálja.

Viszont más mit keres ott gyerekkel.

Ja és kezet mosni nem láttam őket a boltból kifelé távozáskor. 😂

2020. jún. 4. 22:22
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Na ez az. Ki van téve a fertőtlenítő senki nem ment oda.. Akkpr meg mit magyaráznak..
2020. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Mi is elmentünk ma vásárolni a kislányommal és a férjemmel. Senki nem nézett ránk csúnyán és rengeteg kisgyereket láttunk pedig ugyan maszk volt rajtunk a férjemmel, de a 2 évesen nem volt mert nem viseli el. Engem amúgy egyáltalán nem érdekel, hogy ki mit csinál vagy ki mit gondol rólunk. :D
2020. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy azt olvastam hogy 6 éves korig nem is kell maszk.
2020. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen jogos, 2 éves kor alatt eleve fulladásveszélyes, utána meg mutass nekem pl egy dackorszakost aki önként és dalolva elviseli. 😅
2020. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Nekem babakocsis fiam van, de már mi is mentünk a sarki cba-ba, rossmannba meg gyógyszertárba is. Annyit megteszek, hogy próbálom délre időzíteni, akkor vannak a legkevesebben. Őszintén nem érdekel ki mit gondol.
2020. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy nem fog tetszeni amit mondok, de marha idegesítő, hogy az emberek a boltba mennek "programozni" a gyerekkel. Vírus ide, vagy oda.
2020. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%

Nem programoznak, hanem be kell vásárolni, és ő még kicsi hogy otthon hagyják.


Ma is láttam a lehel piacon babakocsis anyukát, semmi gondom ezzel, igaza van, mégis hova tegye napközben a gyereket, ha egyszer vásárolni kell.

2020. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!