Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka, akit irigyel...

Van olyan anyuka, akit irigyeltek, miért?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs.
2020. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Az összes, mert nekik (már) megadatott egy kisember.
2020. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Van


Mert annyira át tudja adni magát az anyasàgnak, hogy egyáltalán nem viseli meg az énidő hiánya.

A férje otthonról dolgozik..kötetlenben, tehát el tud intézni gyerekek nélkül bármit

2020. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nincs. Inkább csak olyan, akire felnézek, mert ügyes és talpraesett.
2020. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Aki tud JÓL főzni, van érzéke hozzá - azért, mert én is szerettem volna egészséges, finom, változatos ételekkel táplálni a gyerekemet. De magamat sem tudom, csak fantáziátlan, semmilyen moslékkal, így nyilván neki is ez jutott :( Nem is csodálom, hogy már a kezdetektől fogva utál enni, én is csak muszájból fogyasztok a saját főztömből...

Akinek könnyen kezelhető gyereket dobott a gép. Ezt szerintem nem kell indokolni.

Akinek rendben van az egészsége, ezért nem apadt el a teje iszsz mellett.

Akinek mint apa és mint pár is szuper férj jutott. Gondolom, ezt sem kell magyarázni, miért jó.

Aki játékos, kreatív, jó kézügyességű - sokkal szebb, varázslatosabb és boldogabb gyerekkort tud nyújtani a gyerekének, nem csak valami dögunalmat.

2020. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát, a sógornőmet egy kicsit, mert semmit nem kell foglalkoznia a pénzügyekkel, a férje intéz mindent, van ház, meg minden, 3 gyerek, akarnak negyeidket is... én ugyan nem adnám át magam ilyen mértékben a férjemnek, de néha irigykedem, hogy azért így könnyű.
2020. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Teljes mértékben nincs, de irigylem azokat, akiknek csípőből megy a mondókázás és éneklés a babának.
2020. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Azoknak akiknek van már gyerekük.
2020. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Szinte az összes kismamára irígy vagyok, mert imádtam az lenni, de tudom, soha többé nem adatik meg, hogy terhes legyek, és nem érezhetem, élhetem át még egyszer azt a csodát. Helyette van két csodaszép, okos gyermekem. 😊

Szerintem te Kérdező konkrét anyukára, esetleg "celebmamira" gondolsz. Nem, rájuk abszolút nem vagyok irigy, sem tótgabi sem k.edina, sem a többi nem érdekel. A babák cukik, mint minden baba, de ennyi.

2020. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Nincs. De apa-férj nem jut, hanem választasz,adott partnereddel vállalsz-e gyereket.. Ki milyen virágot szakit, olyat szagol..

Fozni meg lehet tanulni ha szeretsz jókat enni, akkor neked is el kell tudozzaod készíteni. Kreatív dolgokat nezhetsz netrol. Az első válaszoló hozzászólására..

2020. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!