Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bajt jelezhet, hogy 3 hete...

Bajt jelezhet, hogy 3 hete fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, de vérzés meg sehol?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz 2 éves a gyermekem és még sokat szopizik.

Tavasszal voltam utoljára dokinál, akkor azt mondta, nincs gond, a szopiztatás miatt nem jött még meg. Aztán június elején megjött, szülés óta először. Júliusban meg megint nem, de a hasam már 3 hete úgy fáj minden nap, mint akinek meg akarna jönni. Teszt negatív.

Holnap megint elmegyek dokihoz, de előtte kíváncsi vagyok mi a véleményetek, lehet, hogy csak a hormonok, vagy valami más bajom lehet?


2010. aug. 1. 09:13
 1/1 anonim válasza:
szerintem csak a hormonok,vagy erős vérzésed lessz... vagy nem tudom.....nekem is volt iigy mikor még nem voltam terhes....
2010. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!