Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ez most milyen vérzés?...

Lányok! Ez most milyen vérzés? Mit jelezhet?

Figyelt kérdés

Június 14-én jött meg az utolsó mensim. Kisbabát szeretnénk, az orvosom megmondta azokat a napokat (jún.24-26.), mikor legyünk aktívak.

Tegnap (júl.3.) és ma is kevés világosbarna folyásom volt. Ez mit jelenthet? Volt már egy spontán vetélésem sajnos, akkor a beágyazódáskor rózsaszínes folyásom volt, de ez most teljesen más.

A melleim külső oldala érzékény, kissé fájdogál.

A következő mensimet júl.14-15-re nem várom.

Szerintetek mitől van ez?

Köszönöm előre is a válaszokat, véleményeket!


2009. júl. 4. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
ez biztos babó lesz beágyazódási tünet ha barnás az nagyon jó.holnap tesztelj de lehet csak 3 nap mulva fog mutatni valamit drukk hogy pozi legyen.
2009. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon aranyos vagy, köszi szépen! Én is remélem, hogy baba van a dologban, már nagyon várjuk. :)

Bízom benne, hogy igazad lesz! :) Köszi még egyszer!

2009. júl. 4. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez beágyazódás volt. Baba lesz ott hidd csak el. Ha teszteltél írj kíváncsi vagyok.
2009. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a választ!

Meddig normális ez a folyás? Úgy értem hány napig? És mikor kell orvoshoz fordulnom, ha x napon belül nem múlik el? Tudnátok nekem ebben is esetleg segíteni?

Ha teszteltem, mindenképpen megírom, hogy mi újság.

Én is kiváncsi vagyok most már. :)


Köszi Lányok a válaszokat!

2009. júl. 4. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
A beágyazódás általában kb egy hétig tart. Ha továbbra is barnázol akkor kell orvoshoz menni. De baba lesz ott szerintem.
2009. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy hét? Akkor megnyugadtam, mert még ma is volt egy kevés.

Ha nem múlik, bejelentkezem dokihoz.

Köszi a segítséget!

2009. júl. 5. 19:02
 7/10 A kérdező kommentje:
vagyis megnyugodtam :)
2009. júl. 5. 19:03
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Pozi teszt után, sajnos megjött a menzeszem 4 nappal a nem várt előtt. :( Úgy tűnik nem tudott beágyazódni. :(

Talán majd legközelebb!

Köszönöm szépen még egyszer a válaszokat, és azt, hogy drukkoltatok nekem!

2009. júl. 11. 22:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul de mint mondani szokták új hónap új remények!
2009. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, így van. Köszi!
2009. júl. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!