Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, olyan...

Tudnátok segíteni, olyan verset, idézetet keresek, amit orvosnak lehetne írni hálaképpen, amiért segített világrahozni a kislányomat!?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni a neten, de nem nagyon találtam. 🤷‍♀️
2020. júl. 3. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

A pénzt jobban szeretik.

Ne törd magad, a verset le se 💩

2020. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Az első nyersen fogalmazott, de igaza van. Átlag embert marhára nem hatják meg ezek az idézetek, pláne ha férfi az illető. Nem kell idézett. Írj annyit, hogy köszönöd és kész.
2020. júl. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak kicsit másabb a viszony az orvosommal, mint az átlag. Ezért szerettem volna valami pluszt, természetesen az összeg is mellette lesz! 😁
2020. júl. 3. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha azt írod, köszönök mindent, hidd el elég lesz
2020. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ne törd magad ennyire, bőven elég, ha a saját szavaiddal írod le és kész az sokkal 'személyesebb'.
2020. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm, valószínűleg ennél maradok!

Köszi mindenkinek! 😊

2020. júl. 3. 16:39
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Azért mindig elszomorít, hogy itt tart a dokik megítélése. Nekem az összes remegő kézzel írt képeslap, levél el van rakva, amit kaptam eddig és sokkal több erőt adott és jobban esett,mint a pénz vagy az ajándék. Amikor szívem szerint elhagynám az orvosi pályát vagy elhuznék külföldre, előveszem a lapokat és eszembe jut, hogy már ezért megérte.. igaz, fiatal, új generációs orvos vagyok és nem nőgyógyász.
2020. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7!


Mindig van kivétel. De gondolom te is jobban örülsz ha valaki veszi a fáradtságot és a saját szavait írja le, mint valami elcsepelt idezetet.

2020. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A kettő között már olyan nagy különbség nincs, minthogy ne erőlködjek, mert leszarják.

Fogok írni bele valamit mindenképp. Nem is én lennék, ha nem tenném. Valószínűleg saját szavaimmal megfogalmazom majd, amit érzek, mert ez több, mint egy sima köszönöm.

2020. júl. 4. 12:53
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Én ezt írtam: "Köszönöm, hogy megszülettem, köszönöm, hogy vigyázott ránk... anyukám adta a legnagyobb kincset: az életemet...a doktorbácsi pedig vigyázott az anyukámra, hogy ezt a kincset megadhassa nekem."
2020. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!