Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS ötletetek lenne, hogy mit...

SOS ötletetek lenne, hogy mit vegyek egy babaváró buliba, olyannak akinek mindene meg van? Ha utalvány, melyik boltot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Én 3x vetéltem, rohadtul nincs kedvem ezen gondolkozni meg nézelődni.. A kismamának mindene meg van, van már egy kislány és most is kislány lesz. Liliputi és Brendon utalványt már kapni fog. Ha lenne jobb ötlet az utalványnál az nagyon jó lenne. Mai nap el kéne intéznem, mert holnap lesz a buli.

2020. júl. 3. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Pelenkát, popsitörlőt, tusfurdőt... Stb Fogyóeszközöket. Többre megy vele mint még egy cuki bodyval, vagy még egy plusz rágókával. Plusz abba nincs olyan hogy nem tetszik neki a színe vagy ilyesmi. Ha tudod milyen márkát használnak, akkor én a helyedben ilyesmiket vennék.
2020. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 babyboom567 ***** válasza:
Dm
2020. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Dm kártya lett :)
2020. júl. 3. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!