Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában szültél? Mi lett a...

Mostanában szültél? Mi lett a babád neve?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert saját tapasztalat alapján a környezetemben senki sem ad olyan neveket, amiket én kigondoltam. Nem írok példát, de minden második kislány a közelben Jázmin, minden második fiú Levente. Régi nevek, illetve túl újak nincsenek is, ez nem is baj, csak kíváncsi vagyok most mi az ami nagyon adható név mások szerint. Akkor is írd meg, ha Jázmin, vagy Levente a babó. Sőt, azt is írd meg, ha még nincs meg, de a név már biztos. :) Puszi mindenkinek!

2020. júl. 4. 19:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%
Kisfiam 2018-as, neve Martin, kislányom hamarosan érkezik, Milla lesz a neve.
2020. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
48%

Denis lett a fiam 😊

Leventen gondolkodtam, de a férjem kiakadt 😂

2020. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%
2018-ban szültem,Adrienn a neve.
2020. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
74%
Bella, Zoé lett feltűnően gyakori mostanság, fiúkból pedig a Beniként beckézhető nevek felkapottak (Benedek, Bence, Benett, Benedikt stb.) illetve Noelből is sok lett mostanság
2020. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
30%
22 vagyok. A Denisen mi a franc nem tetszik "drága" lepontozok? Biztos jobb lett volna egy 88 milliomodik Benedek ugye? 🤬🤬🤬
2020. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, majdnem mindenki le van pontozva:-D Amúgy a Denisz nem egy ritka név, többet is ismerek nem hiszem hogy bárkinek fent kéne rajta akadnia.
2020. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem tudom. Denisz lett a fiam és kész... Denisz Levente lett volna, de mikor megszuletett nem illett rá a Levente így maradt a Denisz. Inkább Denisz legyen a fiam, mintsem egy 100-ik Benett, nincs bajom a névvel de nem tetszik kész. De hogy így le pontozni. Sz@rjon sünt aki csak azért jár ide hogy lepontozzon. Gondolom ezeknek az Eperke meg a Barack nevu a gyerekük 🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
89%
Februárban született a fiam, Tamás :)
2020. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Lollipop Girl ***** válasza:
91%

Januárban született meg a kisfiam és Ambrus lett a neve,elég ritka név szerintem,legalábbis én nem ismertem senkit akit így hívnak,mielőtt megismertem volna a páromat.

Most várjuk a kistesót,ha kislány lesz akkor Alíznak fogják hívni,ha kisfiú azt még nem tudjuk,kevés fiú név tetszik nekünk és pont nem ugyanazok,de addig még csak kitaláljuk.

24/N

2020. júl. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
62%

Egy hónapos a kislányom, Szonjának hîvják. A fiam Erik. A húgom kislánya 2 napos, Elena nevet kapta.

Itt a környéken is sok a “tucatnév”:

Bence, Zétény, Levente, Luca

2020. júl. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!