Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanában szültél Nyíregyházán?

Mostanában szültél Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Ki volt az orvosod? Milyen szobában voltál? Mennyire voltál megelégedve?
2011. máj. 19. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem teljesen mostanában, hanem tavaly februárban szültem Nyíregyházán. Egészségügyi okok miatt császármetszésem volt. Dr. Pethő György volt az orvosom, hozzá jártam magánrendelésre és ő császározott. Én elégedett voltam vele, kedves, rendes orvos. Olyan szobában voltam, ahová 3 óránként hozták a babát szoptatni. Kérhettem volna babás szobát, de olyan rosszul voltam a császár után, hogy alig bírtam felkelni. A nővérek rendesek voltak, a csecsemősök is. Szívesen válaszolok, ha érdekel még valami.
2011. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly májusban szültem. Nekem is császár lett, mert lesett a bab szívhangja, plussz nem rövidült a méhnyak sem. Dr. Orosz László (kis orosz) volt az orvosom. Hozzá jártam végig, ő is műtött. 2 ágyas szobában voltam, ahová vagy kéred a babát, vagy nem. Én kértem. A csecsemősök és a nővérek is rendesek voltak. B oldalon voltam.

Meg voltam elégedve mindennel. Én is szívesen válaszolok!

2011. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Dr. Zádori Zoltánt ajánlom Nyíregyházán. Szülész nőgyógyász.
2011. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Októberben szültem.

Az A oldalon voltam 6 ágyas szobába, 2 mosdó volt hozzá. Szintén császáros voltam.

A baba nem volt velünk csak az utolsó nap.

A nővérek nagyon rendesek voltak, adtak inni amíg nem volt szabad mozogni, sőt mikor fel kellett állni járkálni, még a bugyit is segített felvenni az egyik nővér, és a folyosón karonfogva járkált velem.

Dokim nem volt fogadott.

A kaja elment.

Minden reggel hoztak tiszta hálóinget.

Én elégedett voltam.

2011. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Novemberben szültem, sajnos császár lett a vége. Dr.Medve László volt az orvosom, rendes és figyelmes volt nagyon (annyiért megtehette). Csecsemőosztályon "A" oldalom voltunk, baba-mama szobában, ami azt jelenti a baba velem volt állandóan. Jobban mondva, a császár miatt csak akkor, amikor már bírtam magam valamelyest. Addig éjszakára nem hagyták nálam. Vegyesek voltak a tapasztalataim. A nővérek egy része nagyon kedves, aranyos volt, de voltak "mufurcok" is, akik kissé flegmán beszéltek az emberrel. Legnagyobb segítséget a szoptatási tanácsadótól kaptam, aki amellett, hogy hasznos tanácsokkal látja el az anyukákat, lelki támaszt is nyújt, ha kell!
2011. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gergő987654321 válasza:
Ja pont tegnap csúszott ki az egyik mert unatkozott bennt és szorította a koldokzsinor a nyakat
2016. dec. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!