Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában szültél? Mi lett a...

Mostanában szültél? Mi lett a babád neve?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert saját tapasztalat alapján a környezetemben senki sem ad olyan neveket, amiket én kigondoltam. Nem írok példát, de minden második kislány a közelben Jázmin, minden második fiú Levente. Régi nevek, illetve túl újak nincsenek is, ez nem is baj, csak kíváncsi vagyok most mi az ami nagyon adható név mások szerint. Akkor is írd meg, ha Jázmin, vagy Levente a babó. Sőt, azt is írd meg, ha még nincs meg, de a név már biztos. :) Puszi mindenkinek!

2020. júl. 4. 19:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
52%
Amélia Luna a kislányom, és Teodor Artúr a kisfiam
2020. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
85%
Ezen mit lehet lepontozni? 31 voltam
2020. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
96%
31-es szerintem azért lett lepontozva, mert nem illenek a nevek egymáshoz. De mint látod, mindenki le lett pontozva, akinek modernebb, ritkább nevet kap/kapott a gyereke.
2020. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek zöldet adtam. Köszönöm a válaszokat, eddig nem értem rá bekukkantani.

Nekem van egy Jánosom kötelezően apuka miatt, de semmi pénzért nem változtatnám meg, mert imádja, pedig én jaj de nem akartam. Most újra fiú lesz, nem döntöttünk 100 %-ra, de kisfiam szeretne Kornélt :) van egy nála idősebb fiú , aki mindig bevédi a suliban, és focizik vele, ha az osztálytársai kirekesztik :D szerintem nem mondok neki ellent ... 4d-sre megyek hamarosan, aztán ha biztosra mondják ott is, hogy fiú, akkor belevetjük magunkat a gondolkodásba :) A lány név eddig Linett.

2020. júl. 6. 11:30
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
2019 szeptemberben született, Rebeka Miléna lett a neve. 🙂
2020. júl. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
49%

Környezetemben:


Ábel Valentino

Dzsenna

Teodóra Lili

Szófia

Seron Hanna

Mercédesz Irina

Brendon Entoni

Mária

Elena

Erzsébet Ariana

2020. júl. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
84%
Ha fiam lesz Zoltán Marcell lesz.
2020. júl. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Hát kedves válaszolók, nálunk azóta is csak nő a kör Jázmin és Levente tekintetében, mintha sosem lenne vége, már nem is számolom, de lehet fel sem tűnt volna eddig, csak mostanában ugye babavárós időszak és megkérdezem jajjj hogy hívják, jajjjj hogy fogják majd hívni :D és hát elképedek, de annyira, hogy aki nem Levente és nem Jázmin, az nekem már gyanús :D Ez konkrétan Nagykanizsa :D
2020. aug. 6. 08:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!