Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a főnökötök...

Mit tennétek, ha a főnökötök visszatartja a szabadságot, és az óvodás gyerekem nyári szünetére is sajnál 1 hetet tőlem?

Figyelt kérdés

Július végén 1 hétre elutaznánk a családdal pihenni, egy önálló vendégházba. Tudom nagyon jól, hogy meg merem tenni, ha nem enged el, akkor sem megyek be dolgozni...


Tavasszal ill. nyáron alig van munka, viszont szeptembertől fél évig minden héten 6 napot dolgozom sokszor estig.


Márciusban sem voltam még csak 3 napot sem egyben itthon a gyermekemmel. A másik, hogy jelenleg alkalmival foglalkoztat, mert megszüntette a munkaviszonyomat.


2020. júl. 6. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Tp. Simán. Ha ő s.fej te miért lennél tisztességes vele szemben?
2020. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkalmival vagy, akkor eleve értelmezhetetlen a szabadság. Nem mész, és kész. Az persze más kérdés, hogy utána visszamehetsz-e. De lehet, nem is veszítenél sokat, ha nem.
2020. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Ha indokolatlanul tp-re megy, azzal csalást követ el és az orvosát is előszedik, ha kellően szemét a főnök, utánanéz ennek is.


Évente 7 nap szabadsággal Te rendelkezel, így igenis jogod van kivenni a nyári szabadságod, ez Mtben van, emlékeztesd rá a főnököd is.

2020. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, most látom az alkalmi viszonyt, így sajnos amit au előzőben írtam, nem állja meg a helyét.


Így az elozo valaszadonak van igaza simán nem mész be.

2020. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eleve nem dolgoznék ilyen helyen. Szerencsére nem is kellm
2020. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
M8vel alkalmival vagy, simán nem mennék be. Mondjuk úgy soha többet... És keresnék egy normális munkát, normális bejelentéssel.
2020. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!