Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyereked mosolya, vagy...

A gyereked mosolya, vagy csupán a létezése tényleg el tudja veled feledtetni, hogy tönkrement a testetek? Leírnátok miért?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 10:16
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
47 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem ment tönkre a testem szülések után, mert nem hagyományos úton szültem.A harmadiknál volt az, hogy mivel az egész terhesség alatt "hasas" de vékony voltam, így egy picit a bőr nyúlt rajta,striáim nincsenek egy darab sem, de nem volt vészes.Csak egy apró műtéti heg maradt utánuk.

De számomra bárki bármit is mond: megérte.

2020. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Miért törvényszerű, hogy tönkremegy a nő teste szülés után?

Nekem nem ment tönkre, csak a mellem megereszkedett szoptatások után, de idővel úgyis ez a sors vár rá. Tehát nem úgy gondolok rá, hogy tönkrement, hanem egyszerűen megváltozott. 30+ amúgy sem olyan veszes az ember, mint tizen évesen.

2020. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem sem "ment tönkre" a testem,ugyanolyan mint előtte.
2020. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem ment tönkre a testem szülés után. Mindig is odafigyeltem a minőségi táplálkozásra és elegendő testmozgásra. Attól, hogy terhes vagyok, nem kötelező 20 kilót magamra zabálva egész nap fetrengenem. Az orvosok is megmondják, hogy nem kell kettő helyett enni. Nem a mennyiség számít.
2020. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a hasamon lett stria, , 2 gyerekem van. Az első fiamnál keletkezett. De ki voltam bukva rajta, de idővel megszoktam, most már nem zavar. Nem tudok ellene mit tenni.
2020. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem ment tönkre a testem. A hasam nem a régi, nem is lesz, de pont nem érdekel. Akármilyen is lenne a testem, nem bánnám, sokkal nagyobb ajándék a gyerekem, mint egy gazella test
2020. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
De süket vagy :D akkor minek úgy írod ki a kérdést, mintha tönkrement volna a tested? Minden anyuci ilyen sötét mint te?
2020. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Nincs összefüggés. A harmadik szülésnél kötényhasam lett, nyilván nem szép, nem is tetszik, de a kisfiamat ettől függetlenül szeretem, a testem meg hogy már közel 40 évesen nem olyan, mint 20 évesen... na bumm, lesz még rosszabb is, ha megérem. :)
2020. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem ment tönkre a testem. Pont ugyanúgy nézek ki, mint a szülések előtt. 100 kg voltam előtte is, terhesség alatt, meg most is. Szóval már a terhesség előtt elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok.


Viszont a második terhesség alatt legalább kiderült, hogy hashimotos vagyok. Most, hogy kiderült, le tudok fogyni.

A gyerekem mosolya meg bármiért kárpótol, de pont a testem egyáltalán nem zavar.

2020. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Tönkrementem és nem tudja elfeledtetni.

De ha azt mondod, megérte-e, a válaszom igen.

Nem felejtek, de akármikor újra beáldoznám a testem a gyerekeimért (szövődmények, maradandó károsodás, halálközeli élmény, amiről beszélek).

2020. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!