Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kistesó érkezik egy tönkrement...

Kistesó érkezik egy tönkrement kapcsolatba? Volt valakivel ilyen, adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

Hosszú és kusza lesz, de próbálom értelmesen megfogalmazni, hogy nagyjából értsétek. 6 éve vagyunk együtt, van egy 3.5 éves okos nagy fiunk, akinek 1-2 héten belül születik a tesója. Egyikőjük sem tervezett baba volt, de szívesen fogadtuk őket. A történet azután kezdődött, amikor a nagyobb megszületett. Én otthon voltam vele, nagyon szerelmesen, bármit megtennék a páromért hozzáállással. Ő sokat dolgozott, a pénzt mint kiderült gyakran nem (csak) hazahordta, mellettem nője volt. Ezeket nem tudtam, csak jóval utólag meg. A fiunk 1.5-2 éves kora körül kezdtünk elhidegülni egymástól, elég problémás volt, én nem toleráltam semmit, elegem volt az itthonlétből, sokat vitáztunk. Ennek az lett az eredménye, hogy összeszedett egy nála 10 évvel idősebb nőcskét, aki miatt el is hagyott minket. Én is nagyon hibás voltam, összetörtem. Tartott 2-3 hónapig a románc, közben én is megmaradtam mint kellék. De akkor ezt nem így fogtam fel, szerelmes voltam nagyon, mindent megtettem, hogy visszajöjjön. Így is lett. Bő félévig minden tökéletes volt, megbeszéltük a dolgokat, elköltöztünk, rendbe jött a kapcsolatunk. Ténylegesen megváltozott sok téren, főleg velem és a gyerekkel kapcsolatban, végre olyanok lettünk mint egy család. Azt hittem ez így is marad. De bennem onnantól kezdve valami megváltozott. Én tettem érte, én akartam, hogy visszajöjjön, jó is volt, de a bizalmam elveszett. Viszont nem akkor, hanem mint írtam félévvel később. Igazából ezt magam sem értem, hisz ő pont az ellenkezőjéért tett. Azóta hol jobban, hol kevésbé vagyunk jóban, de gyakran mint a lakótársak. Tudom, én rontottam el, mert nem kellett volna visszakönyörögni, megbocsátani, semmit. Tisztában vagyok vele. A szexuális életünk megromlott, kb. havi 1-re csökkent, ennek ellenére teherbe estem, elvetetni nem akartuk. Különösebb probléma nem is nagyon volt, de jó ideje már nincs közöttünk semmi. Nem jó, ha hozzám ér, nincs szex sem pedig csak hétvégente van itthon, nem kell a csók sem semmi. Azt hiszem, ezek már nem a hormonok. Ő pedig nem érti, kedves, siet haza. De ezzel szemben nem tesz semmit, hogy bennem a dolgok megváltozzanak. Nem segít semmiben, 50x kell kérni mindent, akkor is lusta. Úgy csinál itthon, mint aki vendégségben van. Én ezt unom, nincs szükségem egy 3. gyerekre. De nem érti, nem akarja megérteni. Tudom, kusza és mintha két szálon futna, de nem. Azt hiszem pánikból kértem vissza annak idején amit később bántam meg, amikor már nem kellett volna. De most már minden idegesít, ami vele kapcsolatos, mintha magam sem tudnám mit akarok.


Olyanokat ne írjatok légyszi, hogy ezt vagy azt nem kellett volna, én is tisztában vagyok vele, de ezzel nem segítek sem magamon, sem a családomon.


2014. jún. 14. 17:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Annyival egészíteném ki, hogy nem akarom elhagyni, inkább megjavítani a kapcsolatot. De nem tudom, hogy magammal is illetve vele is mit kezdjek. Néha azt érzem, nem akarok már semmit, néha viszont olyan jó lenne szeretni.
2014. jún. 14. 17:02
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

De felnőtt ember mi a védekezik ha nem akar gyereket? Soha a büdös életbe nem fogom megérte.


Nektek max már csak szakemberrel lehet ezt megoldani. Szóval menjetek párterápiára.

2014. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
A gyerek születése után tönkrement ez a kapcsolat, most még egy gyerek, még több gond, szex nincs, állandóan érezteted vele hogy kevés neked, ő már meg sem próbál ezen változtatni.. még egy darabig kitart mellettetek a párod betyárbecsületből, de hamarosan véget fog vetni ennek a langyos kakiban való üldögélésnek.
2014. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező válj el mert még harmadik gyereketek is lesz ebbe a szar kapcsoltba.
2014. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az első nem, de a 2.baba védekezés mellett fogant. Nem szeretném elhagyni,valahogyan helyre szeretném hozni. Ő akarja, fél hogy elhagyom, szeret és ezt érezteti. De mégsem tesz semmit azért, hogy én is akarjam.
2014. jún. 14. 17:18
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Off.. na ezert nem fogok szexelni..lejar lassan a szules utani 6 hetem es itt mindenki vedekezes mellett lesz terhes. En kiakarok maradni a sorbol :D
2014. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem értem,hogy egy szar kapcsolatba mikor kerül sor szexre?! Ha egy gyerektől megromlott a kapcsolat akkor kettőtől milyen lesz? Külőnben a férjed vagy nem tudom kid, egy tuskó.
2014. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem férjem, párom. Ha végigolvasod hullámvölgyként sz#r.
2014. jún. 14. 18:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
most olvastam gary chapman: egymasra hangolva cimu konyvet. Nem tudom, lehet, vannak benne olyan gondolatok, amik segitik a kapcsolatotokat.
2014. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, nem segít, és kb. lesz@r minden elmondható csak az nem, hogy szeretne... Egyszerűen így rohadt kényelmes neki, hogy teljes kiszolgálás van. Azért becsajozni sem olyan egyszer, de ha jönni fog egy újabb jelentkező hidd el két percet nem habozik majd, hogy éljen a lehetőséggel. Én elválnék, és keresnék olyat, akivel boldog vagyok.
2014. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!