Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltam olyan idióta és nem...

Voltam olyan idióta és nem tettem vizet a mikrós sterilizálóba. Tönkrement (elolvadt, kilyukadt) a benne lévő cumik nagy része. Ami ép maradt azt Ti mernétek használni?

Figyelt kérdés

Nem lehet semmi baja amiatt hogy ott benn égett, olvadt meg mellette a többi műanyag cucc?

Azt meg sem kérdezem járt-e más is így, mert úgy érzem csak én lehetek ennyire szerencsétlen :(...


2015. febr. 27. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem olvadt rá a másik cumi akkor szerintem használhatod.
2015. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amíg szükséges (gondolom nincs otthon tartalék, különben nem kérdeznéd) addig igen, használnám, éjszakai, reggeli etetésre, de minél előbb vennék másikat már holnap.
2015. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok, mivel nem tudom biztosra hogy lett e valami baja, ezért nem kockáztatnék.
2015. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem használnám, hisz már elérte az olvadáspontot.
2015. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tuti nem használnám.sajnálom előfordul az ilyen.
2015. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Nem használtam végül, este előkerestem egy cumisüveget, amit nem szerettem használni, de átmeneti megoldásnak jó volt, korán reggel pedig mentünk a Tesco-ba, vettünk újakat.

2015. febr. 28. 09:21
 7/12 anonim ***** válasza:
de én is jártam így,a mellszívó palackjaimat tettem be víz nélkül :-) de fura hangja volt a mikrónak gyorsan lekapcsoltam,pár másodpercet volt bennt csak
2015. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De jó Neked hogy rögtön észrevetted :). Én sajnos beindítottam, és rögtön elmentem onnan, így nem vettem észre :(. Nem kis kár, mert vehetünk egy új sterilizálót és még cumisüvegeket is (azt már vettünk).
2015. febr. 28. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:

csak azért mert a mikró nem bírta,villodzott amint elinditottam meg olyan érdekes hangja volt,amúgy lehet én se veszem észre. gyorsan kikaptam de volt egy kis szívroham, 6 mellszívó palack volt benne (medela és az nem olcsó) meg 2 calma etetőfej (vérdrága) már számolgattam magamban,hogy mennyi lesz ezt újravenni,de szerencsére nem kellett. remélem neked legalább nme volt jól teli pakolva

7es

2015. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

2 Tomee Tippe cumisüveg és egy Avent cumisüveg volt benne, kb. 6 - 7000 Ft értékben, és maga a sterilizáló is tönkrement, az meg 10 000 Ft. :( :(

Azóta is a hatása alatt vagyok, hogy hogy lehettem ilyen hülye.

Lehet hogy ha nem rohanok vissza a szobába még vasalni, akkor észreveszem én is. :(

2015. febr. 28. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!