Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem az ilyen férjet?

Hogyan kezeljem az ilyen férjet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen akármit akarok venni, ami a gyerekkel kapcsolatos, oltári balhé van belőle, mert szerinte minden "felesleges", meg "úgyse lesz használva".


Oké, az elején volt, amit tényleg felesleges volt megvenni, pl az elektromos hintát kétszer nem használta, mert üvöltött benne, a babakocsi is felesleges volt, mert abban is üvöltött, így hordozva lett.


Most akarok venni, egy kicsi esernyőre csukható babakocsit, aminek nagy tárolórekesze van, mert a nagy már 3 éves, és most fog születni a kicsi, és egyszerűen nem tudok annyi táskát magammal cipelni, amiben mind a 2 gyerek cucca elfér. Főleg ha játszótérre megyünk, és homokozó, labda, stb-t is vinni kell.


Tökre kiakadt, hogy hát az első gyerek se használta a babakocsit, és megint feleslegesen vásárolgatok. Nem érti meg, hogy nem személyszállításra kell most a babakocsi.


Én szeretnék tényleg mindent megbeszélni vele, de így nem lehet, ha jobb alternatívát nem hoz fel a problémára, csak azt hajtogatja, hogy "felesleges"


2020. júl. 12. 18:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy üveg vizet szoktam vinni, a homokozóvödröt meg a gyerek hozza.
2020. júl. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

"Homokozós szett, labda, víz, étel, popsitörlő, szúnyogriasztó/Naptej attól függően mikor megyünk, most a szobatisztaság miatt váltó ruha is kell, + a saját cuccaim. Nem fél órára megyünk játszótérre, a legtöbbször 4-7ig lenn vagyunk."


Vagy homokozos szett, vagy labda es majd a gyerek viszi. Viz oke, de etel minek? Otthon meguzsonnazik, aztan majd vacsoráztok. 3 óra alatt nem hal éhen. Szunyogriasztoval/naptejjel otthon bekened, 3 óra alatt nem múlik el a hatása.

A saját cuccaid az mi? Telefon, víz, kulcs - ezen kívül mi más kell?

2020. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy jól értem, nem azért kell a babakocsi, hogy valamelyik gyereket bele tedd, hanem a cuccnak? Vagyel egy strandkocsit, vagy egy banyatankot.
2020. júl. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!