Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves NEM DIPLOMAS anyukák?...

Kedves NEM DIPLOMAS anyukák? Tanultatok valamit amíg otthon voltatok?

Figyelt kérdés

Aki igen,mit? Köszönöm 😊

Az eredeti szakmát is megíratjátok.



#Tanfolyam gyerek mellett
2020. júl. 16. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Igen, az elsőnél angolt tanultam és C1-ig jutottam.

Második gyerek mellett beiratkoztam egyetemre és amíg babáztam 3 évig, lediplomáztam. Korábban nem tudtam tanulni, dolgoznom kellett, hogy megéljek (vendéglátás), de azóta az egész életem megváltozott. Tanulni jó, mindenképp vágj bele!

2020. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
1es,mit tanultál h szabad tudni?
2020. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én szerettem volna de annyira durván több emberes babát fogtam ki, hogy hamar elengedtem. Lassan két éves és ez mit sem változott. Én mondjuk nem keresek rosszul diploma nélkül sem. De azért még nem tettem el a dolgot. Talán majd egyszer.. De ha nem, az sem baj. Jelenleg is ritka szakmával rendelkezem, amire szerencsére van kereslet.
2020. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vagyok diplomás, ugy tervezem, hogy visszamegyek a munkahelyemre majd, ahonnan eljöttem szülni, de közben saját vállalkozásban is gondolkodom.
2020. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Gazdaságinformatikát. Az utolsó félévben már dolgoztam is.
2020. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Az miért baj, hogy a gyerekek előtt is volt már egy diplomám? Amíg babáztam, szereztem még 2-t és egy jogsit, nem gondolom kisebb teljesítménynek, mint ha ben lett volna már egy oklevelem.
2020. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mert engem most a nem diplomás anyukák válaszai érdekelnek. A kérdés nem neked szól.

Mindenkié ugyanúgy teljesítmény, de most nem hozzád hasonló válaszok érdekelnek.


Mindenkinek köszönöm.

2020. júl. 16. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
3 év alatt el lehet végezni egy egyetemet?
2020. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, minek offolsz?


Google!

De kérdésedre a válasz: igen, a legtöbb BSc/BA szak 6 félév összvissz. Az, hogy te azt a 6 félévet egyben, vagy külön végzed el, a te dolgod. Ismerek olyat is, aki 7 évig járta a 3 éves képzést, mert hol külföldön volt, hol babázott, hol esküvőt szervezett, vagy vállalkozást futtatott fel. Ilyen is van. :)

2020. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Én szerettem volna, de nem ment, mert elbutultam a szintén brutál többemberesem mellett. A szülés utáni depresszió egyre inkább benne van a köztudatban, számít rá az ember, hogy lehet... De ez az elagyatlanodás számomra egy nagyon csúnya meglepetés volt, azóta sem dolgoztam fel, pedig már bőven óvodás a gyerek. Ezt miért nem nyomják orrba-szájba, hogy ilyen van?
2020. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!