Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tanultatok, milyen...

Ti mit tanultatok, milyen képzésre jártatok, amikor várandósak voltatok/otthon voltatok a gyermekkel?

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyógypedagógiai segítő munkatárs tanfolyamra jártam.

Azt hittem, naivan, hogy majd elhelyezkedhetek vele, mikor a lányom ovis lesz.

DE. Mivel van egy tanári diplomám, nem dolgozhatok csak asszisztensi pozícióban.

Tanítani meg nem fogok, nem tudok a gyerek mellett (egészségügyi problémái miatt).


Szóval elbuktam rengeteg pénzt, ha tudtam volna, el sem végzem :(.

2020. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most fogok elvégezni egy bolti eladó és boltvezető tanfolyamot, még gyorsan. Fodrász vagyok, nagyon nagy vendégköröm van/volt, de már nagyon nem szeretem ezt csinálni. Plusz a hajfesték szagát sem bírom a terhesség óta elviselni.
2020. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Államháztartási mérlegképes könyvelőt csinálom, a vállalkozási megvan már, de ÁH-ban dolgozom.
2020. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jogosítványt szereztem 12.-34. hetek között
2020. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Semmit. Előtte tanultam, jól fizető munkahelyről mentem szülni, ahová visszavártak.
2020. jan. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Terhesen kezdtem el biológia szakra járni. Utána passzív voltam és egyetemet is váltottam. Az új helyre is jártam egy félévet a következő terhességem alatt. :D Ha minden igaz, nyáron végzek.
2020. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyógynövény eladó, bolt vezető képzésre jártam (felnőttképzés), most terhes vagyok a másodikkal, még nem tudom tanulok e majd megint... Nyelvvizsgázni szeretnék, de az előző képzést is nehéz volt össze hangolni a férjem munkájával, illetve akkor még gondnok is voltam a babánk fél éves korától a társasházban.
2020. jan. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvégeztem egy kétéves posztgraduális képzést, aminek semmi köze nem volt az addigi diplomámhoz. Nem karrierépítés céljából, csupán„brahiból” mentem el rá, mert nagyon érdekelt (no meg, hogy lekössem a gyerek mellett szabad szellemi kapacitásaimat), de végül annyira megfogott, hogy váltottam erre a szakmára.
2020. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!