Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók, legelőször...

Programozók, legelőször teljesen egyedül tanultatok meg programozni otthon a gép előtt, vagy inkább iskolában tanították nektek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Minden programozó részben vagy egészben autodidakta módon tanul, a közoktatásban se idő, se versenyképes tananyag nincs.
2019. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A programozók túlnyomó többsége az érdeklődi köre, kíváncsisága miatt lett az, és ez azt jelenti, hogy először saját erőből próbálkozott vele. Van, aki jól haladt egyedül, van akinek nehezebben ment, de szinte mindenki foglalkozott vele, más képzés előtt is.
2019. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

"a közoktatásban se idő, se versenyképes tananyag nincs."

Pláne hogy a közoktatás lényege nem is a szakemberképzés, hanem az alapismeretek megismertetése.

2019. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a középsuliban találkoztam először a programozással, akkor megtetszett, és így mentem ebbe az irányba.
2019. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 15 éves koromban teljesen egyedül tanultam meg, gondoltam én, aztán a főiskolán elég hamar kiderült, hogy mennyire rosszul gondoltam.
2019. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tabaki ***** válasza:
53%
Én még ma is kizárólag egyedül tanulok! Nem is lesz belőlem programozó soha...
2019. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

10 hetes ösztöndíj program keretében egy cégnél, éles bevetésen tanultam meg programozni.

Előtte az egyetem még csak alapismereteket sem tanított. Legalábbis a Pannon Egyetem erre nem volt alkalmas.

2019. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy játék miatt kezdtem el 14 évesen, ma már ennek köszönhetően több szakmám van ebben az irányban és fizetős hobbi projekt, mellette saját projekt(ek) és még így is elég messze vagyok a végcéltól, ez még csak max a nappaliba toppanás
2019. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8.:


Tudsz esetleg ide linkelni, vagy privatba küldeni olyan fizetös hobbiprojektedet, vagy egyeb sajat projektet ami nyilvanos es penzt termel/termelt?


Beleneznek szivesen.

2019. febr. 13. 14:19
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:

az anonimitást megtartva inkább nem

amúgy is a facebook oldal van kész elvileg, de én nem szoktam csekkolni


egy játékot fejlesztünk, de kb úgy értsd, mint egy rendes munka, tehát nem ilyen "amennyi bejött azt szétdobjuk" alapon megy, abba jövőre kezdek még csak bele


sok lehetőségem volt eddig is (igaz szakmai tudás/indíttatás miatt főleg), de a saját projektem miatt offoltam mindent, ez amit most csinálok ez is csak szakmai és anyagi lehetőség miatt tetszett meg

2019. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!