Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mennyire váltottat...

Anyukák, ti mennyire váltottatok az elegáns öltözködésről gyerek után lazábbra?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak praktikusig. Zsebek, nagyobb táska, laposabb sarok.
2020. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Helyzetfüggö. Boltba menni nem öltözök át, ha egy sima melegítőben voltam addig egész nap a gyerekekkel. Ügyeket intézni, orvoshoz, látogatni azért csinosabb ruhában megyek. Az ingeket viszont elhagytam, mert terhesen nem tudtam hordani, most pedig szoptatok és akadályozna. Cipők terén gyerekkel lapos talpú, gyerek nélkül a csinos magassarkú kerül elő.
2020. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Azonnal semennyire, ugyanúgy elegánsan, magassarkúban tologattam a babakocsit viszont amikor már futott és azt pedig árkon-bokron át akkor kezdtem praktikusabbra váltani. Ugyanúgy csinosan, mai divatnak megfelelően öltözködöm de nem igazán hordok már magassarkút ha a gyerekkel megyek valahova, kész öngyilkosság. 😄
2020. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon megváltoztam. Hajam mindig összefogva. Sportosan,kényelmesen megyek mindenhova. Ja és sminkelni se sminkelek,mert azt is csak lenyalja rólam.😀
2020. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy öltözködöm mint terhesség előtt. Kivétel ezalól a munkaruha, ott talpig fehérben kell lenni, ameddig vissza nem megyek dolgozni nem akarok fehér ruhát felvenni😅 itthonra kényelmes melegítő, vagy leggings-tunika, ha megyünk valahova ugyanúgy kirittyentem magam ahogy szoktam stb, szóval az öltözködésemen nem változott semmi.
2020. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát félig meddig csökkent az elegáns stílus, de nem szűnt meg teljesen.


Én magassarkúban mentem mindenhova a kirandulason kívül, most max pár centis sarok, ha gyerekkel megyek.

Hajam gyerek előtt mindig kibontva volt, most összefogva, nem áll jól így, de muszáj mert 1mp és belekap és tépi.

Ruhákban most egy közepvonalat tartok, általában szűkebb nadrág egy csinos de nem nagyon kivágott felsővel, vagy egyberuha, ami semmiképp sem mini, inkább olyan térdig érő, mert sokat kell hajolgatni. Gyerek előtt rövidebb szoknyakat, dekoltaltabb felsoket nagyon szerettem.

Sminkben kicsit kevesebb, szemem most nem festem ki erősen, ha a babával megyek valahova, egy vékony tusvonal és spirál.


De ha gyerek nélkül mozdulok ki, ami nem túl gyakori, mert még csak fél éves, akkor ugyanúgy öltözok, sminkelek mint előtte.

2020. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%
Csak aztán ne tessék csodálkozni ha az apuka érdeklődése csökken.
2020. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Én a gyerekek előtt sem öltöztem egy sima hétköznap elegénsan. Csinosan igen, de nem elegánsan. Ugyanúgy öltözöm. Ha valahova különlegesebb helyre megyünk, akkor is ugyanúgy öltözöm mint előtte: csinosan, ha kell elegánsan.

(Hétköznap is sminkelek, de nincs magassaekú, sosem hordtam a boltba pl.)

2020. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik válaszadóknak üzenem: apuka lehet otthon félmeztelenül, büdös zokniban, kinyúlt gatyában, de én nem lehetek melegítőben, mert csökken az érdeklődése? Na nehogy már.

A kérdésre válaszolva: csak amennyire muszáj volt, és márpedig valamennyire muszáj. Pelenkázó hátizsákot viszünk, az olyan blúzokat ami ha felveszem a gyereket, nagyon elcsúszna, hanyagolom, illetve általában nadrágban vagyok. Otthon kényelmesebb farmer/háremnadrág/tunika+leggings szokott lenni, néha melegítő is, ha olyan van. De ez így volt a gyerek előtt is.

2020. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig farmer, póló, melegítő párti voltam "ifjabb" koromban is. Így ismert meg a kedvesem, 17 évesen jöttünk össze, idén voltunk 9 éve együtt, most lesz 5 hónapos a babánk:) amúgy ha épp nem volt időm 1 hete hajatmosni, és szakadt pizsibe vártam otthon, ugyanúgy letepert:D mindegy mibe vagyok, vagy hogy nézek ki, úgyis lekerül a ruha, és úgy szeret ahogy vagyok, striás hassal, kicsit lógósabb cicikkel, magamért:)
2020. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!