Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A ti 12 éves lányaitoknak...

A ti 12 éves lányaitoknak milyen öltözködést, sminket engedtek meg?

Figyelt kérdés
Pl ruhadarabokat is mondhattok.

2019. aug. 16. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Sminket semmilyet. 14 éves korától engedtem korrektort, meg szempillaspirált, előtte nem. Felesleges. Az öltözködési rá bízom, nyilván normális határokon belül( pl miniszoknyát nem hordhatna, de szerencsére nem is szeretne.
2019. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Smink minimális de kevés is van neki ami minőségi.

Nem vehet fel semmit a suliba amiből kint van a hasa, vagy épp p..a szoknyát, nadrágot magassarkút.

Nincs műköröm sem.

Rengeteg harcunk van a ruhák terén, mert annyira nagynak akarja mutattni magát.

2019. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
13 éves a lányom, nem akar sminkelni (nem is engedném). A körmét szünetekben festeni szokta néha. Öltözködés terén nem értünk egyet, szerintem öltözhetne csajosabban.
2019. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit világos a szempillája, ůnnepi alkalmakkor engedem a szempillaspirált. Szőlőzsirt engedem korlátlanul, ebből van csillogós, sima, színezett is. Gyerek körömlakkot hordhat. Sportosan öltözik, nem mutogatja magát. Suliban nem, de egyébként engedem a szakadt nadrágot. Haspolot suliban nem, nyáron viselhet, de nem extrém rövidet, inkább olyan, mintha a mosásban összement volna. Általában nem vágyik semmi olyanra, amit nem szivesen engednék, ő választja ki, mit vesz fel. Cipőben nem engedek magassarkút, de nem is kérte még. Flipflop papucsra vágyott, de nem engedtem, mert balesetveszélyes, egyébként is gyenge a bokaizulete.
2019. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

amilyent szeretne, szerencsére még annyira nem érdeklik ezek a sminkelős dolgok. nyáron engedem körömlakkot, esetleg alkalmanként szemspirál.

egyéb dolgokat csak kipróbálta, de nincs is rá igénye, hogy kirúzsozva, alapozóval bekent arccal mászkáljon mindenhova.

2019. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
0 smink. Ruhában most a farmer short a menő nála, enyhén has pólóval, sima pólóval, bluzzal. H&M, Zara ,NewYorker, ahol vásárolunk neki.
2019. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
79%

12 evesen hasznalhattam szempillaspiralt mast nem.

Es elegge sportosan oltozkodtem, bar a magassarkuk erdekeltek, telitalput kaptam 1et, de hamar elment tole a kedvem.

Haspolo meg pcsa naci nem volt akkoriban divat.

2019. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok, 14-5 évesen kezdtem sminkelni, előtte csak alkalmakra (esküvő stb) sminkelt ki néha a nővérem.

A körmömet mindig is festhettem, nem volt megtiltva, anyukám is tudta hogy köröm mániás vagyok ami azóta is így van.

Sportosan öltözködtem 12 évesen, nem is volt igényem másra.


Off: sok ilyen jellegű kérdésnél olvasom hogy valaki leírha hogy ő szőlőzsírt használt. Ezt nem tudom hova tenni, talán szájfényre gondolt az illető de a szölőzsír nem smink! Én akkor hasznalok szőlőzsírt amikor kicserepesedik a szám, ez télen gyakran előfordul. Nem hiszem hogy az ilyesmit meg kell engedni, szerintem alapvető, ahhoz sem kell 12 évesnek lenni hogy kézkrémet, testápolót hasznàljon egy kislány ha száraz a bőre. Egy 3 évesbek sem hagynám hogy sebesre cserepesedjen a szája...

2019. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14 évesen,bőrkimélő alapozo,korrektor,szempilla spirál,puder,pirosito,szájfény es enyi egyenlőre elég :) ha akar egy kis nude szemhejpuder pl vilagos rozsaszin.

Ruhák,ha szereti a lányos darabokat akkor egybe ruhák,ha inkább sportosabb akkor rövid nadrág ha meleg van,meg valami jo kis felsővel,ha hidegebb van hosszu testre tapado nadrág,tally welly jo kis bolt.

2020. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!