Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy soha nem adnék a gyerekemre farmert? Miért kell ezért cikizni? Kezdem azt hinni, hogy ez szimpla irigység.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy diktátor, úgyhogy felpróbáltattam a kislányommal hogy ne csak az legyen amit én akarok de rögtön vetette le, hogy szúr. Én se hordok mert szerintem nem utcára való. De amikor mondtam, hogy nincs farmerja, nagyon csúnyán kioktattak. Amúgyis, nem akarom hogy megfázzon, egy farmer kb semmennyire nem melegít. De miért baj ez? Nyárra len bézs, télre gyapjú sötétkék gumis derekú szoknyái, bermudái vannak, és ehhez fehér ingpóló vagy póló és gyapjú/pamut kardigán. Semmi csicsa vagy ilyesmi. Mégis gonoszkodik a többi szülő, hogy milyen sznob vagyok, és szerintük az én gyerekem túlöltözi a többit, és biztos direkt csinálom felvágásból.

gázul néz ki.



2018. szept. 21. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén, nekem fogalmam sincs hogy az ovis társai és a barátaim gyerekei hogyan öltözködnek.

Max. az tűnik fel, amikor olyan a ruha, mintha egy szivárvány unikornis hányta volna le.

Én úgy öltözzetem a gyerekeimet, ahogy nekünk tetszik, a többi nem érdekel.

2018. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Igazad van! De a szülők a gyerekemnek is beszólnak! Nem vagyok divatmániás, de nem tudok más fajta ruhát ami jól szellőzik, nem fázik, és nem növi ki gyorsan. Tetszik neki, mindenhova fel tudja húzni. De nem tudom hogy bernek beszólni neki
2018. szept. 21. 13:05
 3/67 anonim ***** válasza:
94%

"Én se hordok mert szerintem nem utcára való."


Akkor hova?

Pont otthonra nem venném fel, mert ahhoz nekem nem elég kényelmes (mert merev).

Egyébként melegít, főleg hogy bélelt is kapható.

Szellőzik is, mert 100 % pamut.


Egyébként szíved joga, mibe öltözteted a gyereked amíg ez nem azt jelenti, hogy ő könyörög egy teljesen normális ruhadarabért, te pedig ráerőszakolod a saját ízlésed.

2018. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
95%

Felnőtteknek szólnak be gyereknek?

Melyik városban éltek?

Miket szoktak mondani? Én gyerekem is szokott szoknyában lenni meg én is és sose szóltak meg. Max, hogy csinos.

2018. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
10%
Ki van zárva hogy valaha is farmert adjak a lányomra,szerintem baromi kényelmetlen lehet,maradunk a vékony leggingsnél most hogy még jó idők vannak,hétfötől pedig vastagabb leggings vagy szabadidő nadrág ha jön a rossz idő. Amúgy kapott farmert ajándékba,de olyan szörnyü csipő fazonja volt hogy szegénynek kilogott a feneke ha lehajolt. 3 évesnek ez nem való.
2018. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Én farmerban pl kertészkedni szoktam. Számomra valahogy olyan szakadt hatása van. De nem gondolom hogy egyet kell értenetek ebben velem. Pécs. Igen de persze, úgy hogy ne lehessen érte leszúrni őket, mert kedvesen gúnyolódnak. Csak félek hogy a gyerekeiket ráveszik erre.
2018. szept. 21. 13:19
 7/67 anonim ***** válasza:
96%

A farmer szúr? Ami tiszta pamut? :-O

Akkor a gyapjú mit csinál? El nem bírnám viselni magamon, és a gyerekeimet sem kényszerítettem bele soha. Ha nem valami gagyi vackor próbáltattál volna fel vele (valószínűleg szándékosan, nehogy megkedvelje), talán még jól is érezte volna magát benne.

A leírás alapján te állandó jeleggel ünneplőbe öltözteted a gyereket (sötétkék alsó/fehér felső). Tényleg sznob vagy. És nem feltétlenül a ruhák miatt...

2018. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

Pl:szegényke! Biztos anyukad adta ezt rád!

Meg hogy olyan kis könyvmoly kinézete van. De persze ők csak ,,viccelnek"

2018. szept. 21. 13:26
 9/67 anonim ***** válasza:
97%
Linkelj egy ruhát, amit ráadsz. Kíváncsi lettem. 😊
2018. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
19%
Én sem adok a gyerekemre és én sem hordok soha farmert. Nemrég szóltak az oviban, hogy a másnapi műsorra fehér pólót és farmert adjunk a gyerekekre. Rendesen meglepődtem, hogy természetesnek veszik, hogy egy gyereknek van farmer nadrágja.
2018. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!