Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis mikor ideális szülni?...

Mégis mikor ideális szülni? És miért?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 22:58
A kérdező szavazást indított:
18-20 évesen
20-30 évesen
30-40 évesen
40+ évesem
49 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Inkább a 25-35-re szavaznék. Alatta túl fiatal, semmi karrier, semmi vagy kevés egzisztencia, 35 felett meg már nem olyan egyszerű teherbe esni, több a szövődmény, rendellenesség.
2020. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem 30-40 között ideális szerintem, mert az ember 20-30-as éveiben élni akar, legalábbis élni szeretne. Egy 30+-os ember már kibulizta magát és úgy gondolom, hogy fejben is érett az anyaságra/apaságra.
2020. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Biológiailag a 20-30 évesen, anyagi okokból inkább 30-40 évesen. Mire végez a nő a középiskolával, egyetemre/főiskolaára megy,dolgozik, igyekszik gyűjtögetni, megtalálja az ideális társat évek mennek el. Kell egy családi fészek is:) Én 27 és 32 évesen szültem, 35 felett nem biztos, hogy mertem volna, de annyira kitolódott az anyukák szülése. Osztálytalálkozón voltunk nemrég (ált. iskolai) volt aki tervezte a babát, volt akiknek ovisai, iskolásai voltak, voltak anyukák akiknek már gimis gyerekük volt.
2020. júl. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelműen 20-30 között, ezt úgy mondom, hogy 36 vagyok és most várom az elsőt. Nem így terveztem, így sikerült. Boldog vagyok nagyon, de sokkal jobban örültem volna, ha előbb tudok gyereket vállalni. A szervezet akkor van a legjobb formában, és még a gyerekezés után is van egy csomó ideje az embernek akár tovább építeni a karrierjét, akár váltani. Plusz belefér nagyobb korkülönbség. Nekem nem fog tudni beleférni.
2020. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!