Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól fontos mondani is a...

Mikortól fontos mondani is a gyereknek, hogy szeretjük, nem csak éreztetni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
mától
2020. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
0 napos korától.
2020. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy mikortól érti ezeket a szavakat egy kisgyerek. De a hanghordozást, amit az kifejez, már elég hamar megérti. És szerintem könnyebb szerető hanghordozással azt mondani neki, hogy szereted.


A kutyámnak szoktam nagy szeretettel azt mondani, hogy "te rondaság", de egy gyereknél ezt nem kockáztatom meg, hiába nem érti még a szavakat. Nehogy a szokásommá váljon, és véletlen akkor is mondjam neki, mikor már érti :-)

2020. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Éreztetni ezerszer fontosabb.

Volt nekem olyan párkapcsolatom, hogy ötezerszer elmondta, hogy de hát szeretlek. Mire megyek vele, mondtam, ha nem érzem?? Inkább érezzem, mint hogy mondogassa valaki, de közben rosszul, hidegségben érezzem magam egész nap.

2020. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám sosem mondta hogy szeret, csak éreztette a maga módján, pedig 30 vagyok. Nem normális.
2020. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az első perctől kezdve mondom neki
2020. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!