Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha több gyermeket a nagyszülők...

Ha több gyermeket a nagyszülők re bíztok pár napra, hagytok pénzt a nagyszülőknek?

Figyelt kérdés
Gyerekek etetésére és egyéb felmerült költségekre gondolok.

2020. júl. 31. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Igen persze. A nagyszülők is abból élnek, nem máltai szeretetszolgálat meg ingyenhotel. Ha már odapakolom a gyereket, minimum, hogy fedezem a költségeiket.
2020. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk a nagyszülők vèrig sèrtődnének ha ilyet megpróbálnànk, így fel sem merül. Persze szerencsère nem anyagi kérdès ez náluk.
2020. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem engedik. :)
2020. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Anyám és apám úgy kivágna ha pénzt próbálnék adni a gyerekre, hogy a taknyomon csúsznék. De tényleg. Ez amúgy anyósomra is igaz, totál felháborodik.


Igaz ők akkor is kiakadnak, ha hétvégén elugrunk és ott eszünk, aztán be akarunk szállni az ebédbe. Mostanában ez kölcsönös, próbálunk mi is "törleszteni" valahogy.

2020. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy, nem is engednék egyik részről sem. Normális családban nem is értem ez hogy merülhet fel? Nem egy idegen Babysitter a kérdés hanam a saját nagyszülők, azaz a saját vérük.
2020. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy merül fel bennem, hogy kettőjük nyugdíja együtt elég kevés. A gyerekektől meg nem sajnálnak semmit. Ha tudnám, hogy van nekik bőven, akkor nem akarnék pénzt hagyni nekik a gyerekekre...
2020. júl. 31. 16:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld akkor megbeszélni velük, hàtha elfogadják.
2020. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az sem mindegy, hogy programoznak e vagy csak otthon vannak velük.
2020. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
#6: jó hát értem én, egyik részről nálunk is ez van de akkor se engedi. Mondjuk ő lakik messze, szóval nélkülünk nem marad ott.
2020. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ki is vágnának :D


esetedben nem pénzt adnék, hanem vennék nasit, amit tudom, hogy szeretnek, meg vinnék főznivalót, játékokat. Így mégsem olyan direkt, mintha kezükbe nyomsz egy tízezrest, de ha megvan a főznivalójuk, akkor nem a 10 gombóc fagyi ára miatt nem esznek húst a hónapban (pl.)

2020. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!