Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor bízta először pár...

Ki mikor bízta először pár órára nagyszülőkre a gyermekét? Es mikor aludt a nagyszuloknel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretnék tapasztalatokat gyűjteni,hogy ki mikor bízta pár órára nagyszulokre a gyermekét?Es éjszakára mikor hagytátok ott?Saját anyanal vagy inkabb párotok szüleinél?

En valami miatt csak a férjemre merném rábízni 5honapos picimet.Es még várnék is a nagyszulokkel...



2017. aug. 23. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
3 hetesen vigyáztak rá először a nagyszülők és 5 évesen aludt először náluk.
2017. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszodat!Es származott abból valami hátránya,hogy csak 5évesen aludt ott?Marmint ugy értem tul ragaszkodó lett hozzatok vagy nem volt el másnál...stb?
2017. aug. 23. 20:37
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
másfél évesen vigyáztak rá először, és 5 évesen aludt ott.
2017. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
1-es vagyok. Nem érzem, hogy bármi hátránya lett volna ennek.
2017. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

A nagyra 2 hónaposan vigyáztak először és 2,5 évesen (idén) 1 hétre elvitték nyaralni is. Egyébként ezen a nyáron aludt először a keresztszüleinél is.


A picire (4 hónapos) 9 naposan vigyázott először anyukám, de aludni itthon szokott.

2017. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

2hetesen hagytam otthon anyósommal pár órára, ameddig elmentem ügyeket intézni (saját vállalkozásunk van az én nevemen, nem volt más választásom), nem akartam magammal vinni. Szopizott, elaltattam, elmentem, majd a következő szopira már haza is értem.

5hónaposan aludt először máshol. Egy esküvőre mentünk, úgy volt, hogy visszük magunkkal, mert még szopizott, de aztán sajnos úgy alakult, hogy pont előtte nemsokkal abba kellett hagynom a szoptatást, így úgy döntöttünk, hogy jobb neki, ha itthon marad nyugodt környezetben.

Az elején nyilván idegeskedtem, hogy minden rendben van e, de soha nem volt semmi gond. Most is gond nélkül ottmarad rokonoknál.

2017. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi idősen már anyukámmal volt pár órát, játszottak, megetette lefejt tejjel, megfürdette meg aludt a karjában. Átjött és itthon voltak nálunk. Most 2 éves, ottaludni még nem aludt, pedig már nem kel fel éjszaka de elaltatni csak én tudom, különben nagy hiszti van. Igy ez még nem most lesz. Apósomnál egy percet sem volt meg egyedül, nem is maradna ott.
2017. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Mi 2 hónaposan hagytuk először anyukámra 4 napra, nagyon nyomós okunk volt rá, de nem okozott semmi gondot, jól elvoltak.
2017. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
6-7 hetesen vigyáztak rá, elmentünk moziba meg vacsizni házassági évfordulónkon. Olyan volt már, hogy ők fektették le, de nem aludt még ott nélkülük, mi is hazamentünk éjjel mindig (de ez is 1-2 havonta 1x van). Most lesz 1 éves, szintén októberben mennénk el 2-3 éjszakára, míg ő ott maradna anyáméknál. A férjem anyjáéknál nem hagynám, egyrészt nincs hely, másrészt soha semmit nem úgy csinálnak ahogy szeretném, harmadrészt sajnos kosz van :(
2017. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!
2017. aug. 24. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!