Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam magamtól távol...

Hogyan tartsam magamtól távol a többi anyukát a játszótéren?

Figyelt kérdés
Unom, hogy gyerekkel kapcsolatos témákkal traktálnak, éppen elég csinálni.
2020. aug. 1. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mélyen dekoltált szexi ruha, full smink, frissen mosott hosszú haj.
2020. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem az ilyet. Ha nem akarsz akkor nem ismerkedsz.


Mi csak köszönni szoktunk és ennyi, a saját gyermekeinkkel foglalkozunk.

2020. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
1.es és igen igazad van eskuszom 🤣
2020. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez apaként automatikusan működött.

Persze nyilván azért is, mert engem nem tartottak partnernek a locsi-fecsi dumájukhoz - amiben igazuk is volt. :-)


De azért is, mert én a kisfiammal foglalkoztam ilyenkor. Soha nem ültem a padon. Löktem a hintáját, mellette voltam, amikor a rugós mérleghintán hintázott, amikor felmászott a fa-építményre. Közben beszélgettünk, ill. ha valami történetet játszott el, akkor azt mesélte nekem. Homokozó szélén is ott voltam, ő meg buzgón magyarázta, hogy éppen mit épít homokból. Kellemes társaságai voltunk (vagyunk) egymásnak, így föl se merült, hogy mással beszélgessek.

2020. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Olvass!
2020. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Így ahogy 4 mondja. Én is mindig a gyerekkel foglalkozok nem a padon ücsörgök. Ha ismerőst látunk max ahhoz oda megyünk. Ismeretlen még soha nem kereste a társaságomat.
2020. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
#4: én is apukaként írtam a #2est de a feleségem is a gyerekkel foglalkozik és őt se találják meg ha együtt megyünk vagy külö mindegy. Köszön és ennyi.
2020. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Én ülök a padon, mióta nagyobb a gyerekem, nem ülnek mellém.


Ne vedd fel a szemkontaktust, és távolságtartóan köszönj! Pl sziasztok helyett jóreggelt!

2020. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nah akkor en kivetel vagyok,allandoan megszolitanak,egy csajszi ugy tapadt ram,minden nap,fel ev volt mig levakartam. Mivel minden nap ugyanoda jarunk,nem tudtam menekulni elole. Meg a gyereket is a kezembe nyomta allandoan. En meg nem mertem megmondani,hogy baromira faraszt.
2020. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!