Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább szituációd/konfliktusod a játszótéren?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Odajött egy gyerek labdázni hozzánk, bevettük, véletlenül átrúgta a labdánkat a szomszédos suliudvarra, de ez megesik. Mondtam az anyukájának, hogy mi történt, csak a vállát húzogatta, akkor szájbarágósabban felvetettem, hogy és érte kellene menni..., erre azt mondta, hogy ez nem az ő gyereke. Már vagy három éve mindig ő hozza le, meg vele látom az utcán... Nagyon is fúr a kíváncsiság, hogy most ezért képes volt letagadni a gyerekekét vagy "csak" ilyen szerető nevelőszülő volna - bár eléggé hasonlítanak.
2019. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

#1 miért nem te mentél át? Együtt játszottatok, Akkor nem mindegy ki megy érte?


A játszótéren van egy kislány, aki mindenkit karmol. Fél mp alatt elkapta a fiam nyakát és véresre karmolta. Annyija csak annyit mondott, hogy, túlságosan nyomulós és szereti szeretgetni a gyerekeket. 2 évesek.

2019. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

# 2 A gyerekeink játszottak együtt. És szerintem ez az illendő. Pl. ha elkérünk egy kismotort, ha a totyogóm el is felejti, én visszaviszem és nem hagyjuk valamelyik bokorban vagy rászólok, ha más kisautóját akarja ledobni a kisház tetejéről. Egyébként meg több és kisebb gyerekekkel voltam, úgyhogy láthatta, hogy logisztikailag is nehezebb feladat volt: kiterelni őket az utcára, megkerülni az egész játszóteret, és gyerekestül és járművestül bekérezkedni a portáshoz, átmenni az iskolaépületen és az udvar legvégében megkeresni - hát nem egy villámesemény volt hisztik nélkül... bár végül persze muszáj volt a kedvenc labdáért, és utána mehettünk is haza.

De egyébként nem ezt akartam kihegyezni, hanem a letagadós részt :)

2019. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
1# hát.. A végkifejlet érdekes, de khmm te is átmehettél volna érte...
2019. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Harom kb6-7 eves elkezdte kergetni es a jatekok mogul megijeszteni az en 2,5eves fiam, egybol rajuk szoltam!

Anyukak passz h merre voltak...


Egy masik nap szappanbuborekot fujtam a kisfiamnak. Odajott az elozo szitubol a fo buzdito kissrac. Engem ez nem is zavart, gyerek. De amikor az idiotaja ugy ugrott kipukkasztani a buborekot, h rataposott a cuccaimra, taskamara, bevasarlasra, elegge sikerult raszolnom, h esszel legyen mar. Anyuka is hallotta, egy szot sem szolt...

Na ez eleg ciki volt, de kiszaladt a szamom, azota ha latom oket, vagy nem maradok a jatszon, vagy elmegyek inkabb mashova a kisfiammal...

2019. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

A másfél éves kislányom életében először felmerészkedett egyedül a nagycsúszdára. Elképesztően ügyes volt, felmászott, végigment a kis várfolyosón, leült csúszni és akkor, valahonnan a semmiből felbukkant 3 fiú, szerintem sulisok mindhárman, 6 éves tuti volt a legkisebb is és botokkal a kezükben elindultak felé. A kislányom ott ült, megijedt, nem mert lecsúszni se, majdnem lelökték, én meg fel se értem rendesen, max a kezét tudtam megfogni, de lerántani nem akartam, mert egy életre benne maradt volna, hogy a csúszda ijesztő dolog. Beszéltem hozzá, kértem, jöjjön vissza, fogtam a kezét, sétáltunk volna együtt. Ahogy felállt, a fiúk kicselezték, minden irányból, úgy csúsztak le. Elindult a lányom visszafelé, erre jöttek szembe a fiúk. Odatapadt a folyosó szélére és sírt, meg se mert mozdulni. Anyuka eszét vesztve üvöltött a fiúknak, hogy játszanak csak, kit érdekel a kislány... hála Istennek, a nagyfiúnak volt annyi esze, hogy mikor szépen megkértem, hogy várják meg, amíg leszedem a kicsit, megvárta és szólt a másik 2-nek is. Ahogy leszedtem a lányomat, ők is odébbmentek. Mintha csak direkt rá utaztak volna. 4 hónap eltelt, a lányom azóta sem mert felmászni oda.


Engem nem maga a szitu akasztott ki, pici a lányom, persze, hogy megijedt és szerencsére ép bőrrel megúsztuk. De anyuka?! Uszítja őket egy másfél éves kislány ellen? Botokkal? Milyen férfivé válnak majd ezek a gyerekek? 😕

2019. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6# Számomra már az a tény, hogy nem lépett közbe, döbbenet. Az meg, hogy még úszítja őket, hogy rendben van, egyszerűen felfoghatatlan....
2019. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Még csak négy hónapos a gyerekem, de ezeket olvasva valószínűleg rám is vár még pár lábon kihordott agyvérzés... micsoda nyomorult szülők vannak.
2019. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Egy hónapos csecsemővel voltam a játszón mert a tesó játszott. Bár nem történt szerencsére baj, de egyszer csak azt vettem észre hogy egy 10 év körüli gyerek pontosan a baba felett lógott le a fáról. (Padon volt a baba mellettem mózesben). Belegondoltam mivan ha ráesik..
2019. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Amikor énis inkább mondom játszon itthon,jöjjenek a kis barátai is nyugodtan, akkor olyan kukán néznek rám a játszótéren. De ha egyszer pont az ő gyerekük miatt ,az én gyerekem van veszélyben? És akkor mondja anyuka nyjgodtan a padon ülve, had dobálja már azt a kavicsot( a gyerekek felé) miis voltunk gyerekek... Hát köszi, engem megtanitottak ,mit szabad és mit nem. De tényleg részben igaz,a szülő formálja ilyenné nagyrészt a gyereket. Ha ő rászól ,akár 100 szor ,akkor az a gyerek egy idő után tudja ,hogy NEM.
2019. aug. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!