Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mikor kezdődött el?

Ez mikor kezdődött el?

Figyelt kérdés

Mióta kezdődött el ez a gyerekes anyuka kontra nem gyerekes anyuka "harc"? Gondoltam, hogy belenézek a gyerekes kategóriába is, hogy megnézzem mi megy ott, de én tényleg nem gondoltam volna, hogy van ilyen, hogy a nem gyerekes anyukák szidják a gyerekes anyukákat, meg fordítva. Ez mióta kezdődött el, vagy miért?


Az én véleményem szerint, itt mind a két fél hibás. A nem gyerekes anyukák sok nem gyerekes anyának azt mondják, hogy miért nem szültök gyereket (hogyha persze tud és semmi baja nincsen), hiszen attól boldogabb lesz az életed, párkapcsolatod stb. Az ősanyákról ne is beszéljünk. A nem gyerekesek pedig azt mondják, hogy csak a CSOK miatt szülnek, meg azért, hogy legyen valami eredményük.


Miért nem lehetne tisztelni mind a két csoport véleményét? Mindenki sepregessen a saját portája előtt, ne mind mások méhében és pénztárcájában!



2020. aug. 4. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Milyen az a nem gyerekes anyuka?
2020. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem gyerekes anyuka 😂😂😂 Gondolom gyermektelen nő kontra anyuka akart volna lenni
2020. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
uff! Rosszul fejeztem ki magam!
2020. aug. 4. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Sztem azóta lángolt fel, mióta vannak a támogatások. Azóta gyakorlatilag mindenkit megbélyegeznek azzal, hogy azért alapít családot, mert egy ellőgép és kell a pénz.

Ugyanakkor a másik oldal meg képtelen felfogni, hogy vannak, akik nem akarnak gyereket. A kettő álláspont annyira homlokegyenest más, hogy indíthatnak erről bármennyi vitát, a vége úgyis az lesz, hogy mindkét fél véres szájjal szidja a másikat. Nekem nem fáj, ha vki felelőtlenül felveszi és az se, ha felelősen, sőt, az se, ha vki nem akarja felvenni. A döntésének a következményeit nem én fogom viselni, hanem ő, ezért se értem miért akarja mind a két tábor megtéríteni a másikat.

2020. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magyarán, hülyeséget írtam! Elnézést, de remélem értitek!😅
2020. aug. 4. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van az egy gyerek kontra több, hüvelyi szülés vagy császár, szoptatás vs tápszer. Nőként mondom, mert a nők nem normálisak.
2020. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6 egyet értek. Tok hülyék vagyunk. 😀
2020. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!