Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt lehet jutavit...

Szoptatás alatt lehet jutavit kollagent szedni?

Figyelt kérdés
Hihetetlen de amíg terhes voltam, egy darab striam nem lett pedig nagy hasam volt.Lassan 4 hónapos a kicsi (természetesen sokkal kisebb a hasam) és tele lett csíkokkal 😣 A jutavit kollagént néztem, páromnak mondtam, hogy csak akkor vegye meg ha a gyógyszerész azt mondja szoptatás alatt is lehet használni.Megvette én nagy boldogan be is vettem 1 szemet, utána mondta hogy nem tudta biztosra mondani a gyógyszerész hogy szedhető-e vagy sem szoptatás alatt, ő inkább megvette.Így most nem tudom,hogy mi van.

2020. aug. 8. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
A legnagyobb jóindulattal mondom kérdező: Semmi nem segít és fogadd el magad! Tanújelek a striák, hogy életet adtál. Életed egyik nagy döntésének a nyomai. Próbáld így felfogni és légy büszke rá! Szültél=számoltál azzal, hogy már soha nem leszel a régi.
2020. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Lehet szedni


Terhesen is,sőt ajánlott lett volna


(szoptatok. Szedem is)

2020. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Nyugodtan szedheted.

Nézz körbe a piacon, hogy ár-érték arányban melyik éri meg. (mennyi kollagént tartalmaz, hány szem van benne) Azt olvastam több helyen, hogy C vitamint kell hozzá szedni, ha nem tartalmazza, mert az segíti a beépülést.

2020. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Jajj ez a fogadd el magad de gagyi duma! Miért kellene egy jel arra, hogy életet adott? Nem elég az a jel, hogy ránéz a gyermekére?
2020. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4esnek maximálisan igaza van. A bizonyítéka annak hogy szultel, az, hogy gyereked van :D ne fogadjunk már el mindent ami sz@r és beszéljük be magunknak, hogy jó az így. Meg próbálni meglehet, hogy tesz érte a kérdező. Lehet szedni igen.
2020. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!