Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van mindenkinek baba...

Miért van mindenkinek baba láb fétise ?

Figyelt kérdés

Mindenki oda van a baba lábakért, azt fotózza. Nekem egy kis kezecske is pont annyira cuki :)

De nincs olyan babás ismerősöm aki ne rakott volna ki képet a gyerek lábáról.


2020. aug. 11. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nincs.
2020. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez nekem új. Én eddig nem tapasztaltam senkinél ilyet :/
2020. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Mostanában nem menő a gyérekről rendes képet nyilvánosságra hozni, mert neki is vannak ugye személyiségi jogai. A keze/lába miatt nem fog beperelni
2020. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Én tapasztalom másoknál, szerintem mindene cuki, de mondjuk állatoknál odavagyok a mancsokért, a hiúznak például hatalmas cuki tappancsai vannak, nem tudom megmondani, miért tetszik.


Vannak ilyen emberek, de nyilván nem mindenki.

2020. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert cuki 🙂 tökéletesen olyan, mint egy felnott láb, csak apró. Azért a fetis durva kifejezés.
2020. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem azért van kevesebb babakéz-fotó, mert marha sokáig ökölben van a kezük állandóan. A talpacskák pedig kisimultabbak. Illetve még idegenek szokták megkérdezni, hogy megfoghatják-e a lábát, mert azt jó darabig nem veszi még a szájába (míg a kezét igen) és nem nyel be ismeretlen bacikat, és azon keresztül is érzik, hogy mennyire picike.
2020. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

6-os jól leírta!


Én csináltam lenyomatot róla és le is fotóztam, de nem tettem ki közösségi oldalra. Megörökítettem, ennyi! Amúgy nem rajongok érte. 😁

2020. aug. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!