Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem érzek...

Mit tegyek, ha nem érzek olyan érzéseket, mint amilyeneket kellene?

Figyelt kérdés

Amikor terhes voltam, és mondtam, hogy terhes vagyok, akkor sokszor rám szóltak egyesek, hogy nem terhesség, hanem áldott állapot. Ezt a nagy áldott állapotot én egyáltalán nem éreztem egy percre se. 6 hónapig hánytam, nem volt étvágyam, a kórházba is be kellett feküdnöm, mert nem maradt meg bennem semmi, vizesedtem, fájt a lábam, a derekam majd' leszakadt, stb. Nem éreztem áldott állapotnak egyáltalán. Amikor a szülésről beszéltek, akkor azt mondták, hogy fáj, de kibírható, és egy csodálatos dolog. Hát nekem nem vol kibírható és nem volt csodálatos dolog. Én azt a fájdalmat kínkeservesen éltem meg, többször is elsírtam magam, mert nem bírtam. Nem volt jó.

A szoptatásra is azt írták, hogy micsoda csodálatos dolog és milyen meghitt. Én ültem a fotelbe és csak sírtam, mert annyira fájt még bimbóvédővel is, bármit csináltam, fájt, és gyűlöltem.

Mégis mi a baj velem, hogy én nem érzem ezeket?


2020. aug. 15. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Semmi baj veled!

Gondolom szereted a gyereked! Teljes értékű anya vagy ♥️

Én is mindig azt mondom, h terhes vagyok, mondjuk nincs kellemetlen tünetem szerencsére!

Énnem tervezek szoptatni, mert nem akaro., hogy kvára fájjon a cicim, inkább majd fejem neki max.

Te csak a babáddal törődj! Másokat meg szarj le nagyívben! :)

2020. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez azért van, mert mindenki üás és máshogyan éli meg az adott dolgot. Én végig hánytam a terhességet és senki nem javított ki, hogy terhességnek hívom, nekem valóban terhes volt, a legtöbb nőnek meg nem az. A szoptatás is ilyen, van aki szereti, van aki elviseli és van akinek fáj.
2020. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Semmi baj veled, nekem császár volt egyéb okokból, nem én akartam, szörnyen félttem is tőle, borzalmas élmény volt a szülés. Nem tudok rá pozitívan visszagondolni.

De! Van egy kis babym, és ez a legfontosabb.

Neked is ő legyen a legfontosabb, nem az számít hogy milyen volt az oda vezető út. Van aki rosszul, van aki jobban éli meg az egészet. De a végeredmény a fontos :)

A szoptatás első héten nekem is fájdalmas volt, ki is sebesedett mind két mellem. De utána, megfelelő mellre helyezéssel elmúlik ez a fajdalom, hozzászokik a melled. A bimbóvédő annyira nem ajánlott, rosszul és nehezebben szopizik vele a baby, be is zavarhatja, ha a késöbbiekben anélkül szeretnéd. És a cumi sem ajánlott addig, amég meg nem tanulja rendesen bekapni a bimbót, mert ha az is csak szopogatja,.meg cumizgat, borzasztó fájdalmas tud lenni, és kisebesedik folyton.

2020. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs veled baj. A nok hazudnak egymasnak evezredek ota ezekrol a dolgokrol.
2020. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez olyan akár a reggeli smink, becsapják a nők önmagukat-egymást is, hogy szépnek-boldognak látszódjanak minden helyzetben...
2020. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én sem érzem áldott állapotnak 😁. Persze imádom ahogy mocorog, fészkelődik. Most kezdtük a 28.-ik hetet szóval a neheze most jön. Az elejétől kezdve minden nyűg megtalált: émelygés, szag undor, hányinger, vérszegénység. Most olyan vagyok, mint egy 80 éves idős ember. Alig bírok menni, ver a víz, állandó hőhullámok. 😁😁 Biztos nehéz lesz ha megszületik, nem lesz leányálom azt tudom, de nagyon akartuk ezt a babát és nagyon fontos nekünk, hogy ő úton van...próbálok pozitív maradni 😊. Neked kitartást!
2020. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmi baj veled! Én úgy látom kijutott neked mindenből a legrosszabb verzió. Reméljük legalább a kicsid "könnyű" baba lesz,és kárpótol ezért a sok szenvedésért. Büszke lehetsz magadra mert olvasva is fáj hogy így rád jár a rúd. Sok erőt,kitartást kívánok és nehogy magadat hibáztasd bármiért is. Te nem tehetsz róla,hogy nehéz terhességed volt,ahogy arról sem nehezebben ,fájdalmasabban indul a szoptatás mint sok nőnek. Hamarosan jobb lesz.
2020. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer-kétszer nekem is próbálták ezt az áldott állapot, meg csodálatos szülés és meghitt szoptatás dolgot beadni, de mondtam, hogy ez már a második, nem kell a demo verziót tolni.


Gyereket szülni, nevelni szívás. Az bizonyítja, hogy szereted, hogy ennek ellenére megpróbálja az ember jól csinálni.


Aki mást mond, az hazudik.

2020. aug. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki kitalálta ezt az áldott állapot kifejezést, azt felrugdosnám a Holdig.

Ja nagy áldottság mikor ezredjére bőgve szaladsz hányni, mikor csontsoványra fogysz, a lábadon nem állsz meg.

2020. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!