Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismerkedés játszótéren?

Ismerkedés játszótéren?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a 2 éves kisfiammal, és olyan jó lenne néha valakivel beszélgetni, vagy csak meginni egy üdítőt.


Amerre mi lakunk úgy érzem kialakult klikkek vannak, ahová nem lehet csatlakozni.

Ráadásul a kisfiam épp dackorszakba lépett, és néha úgy is érzem, hogy kb mint a verés rongyra, úgy néznek az anyukák. Ilyenkor olyan rossz érzés fog el, hogy legszívesebben elmenekülnék.


2020. aug. 15. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem biztos, hogy a játszótér a jó helyszín, ha nincsenek ismerkedésre nyitott szülők, erőltetni pedig nem szerencsés. Járjatok el babamama tornára, kisgyerekes foglalkozásra, hátha.
2020. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk ismerkedni játszótéren kisgyerekesekkel. Járunk babaúszása is már több, mint egy éve, de érdekes módon ott nem alakult ki nagy barátság. Talán azért, mert sokan messzebb laktak és miután vége a foglalkozásnak, mindenki megy haza. Esetleg játszóházba érdemes még próbálkozni.
2020. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukas fb csoportba kiirtam, hogy a kornyekunkon keresek hasonlo koru gyerekkel anyukat beszelgetni, szerencsem volt, es talaltam olyat, akivel nagyon jo programokat lehetett csinalni (mar mashol lakunk).
2020. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A jatszoteri kapcsolatokkal az a baj hogy amint a gyereked ovis lesz (vagy a masik anyukae) nem lesz tobbe idotok talalkozni. Nekem volt vagy 6 baratnom a jatszoterrol de amint ujra dolgozni kezdtem, mar csak teher lett a dolog. Ők még 2.-3. Babáznak, állandóan hívogatnak mikor erek rá bandázni nekem meg tök kellemetlen hogy mindig le kell őket rázni. De nem tehetek mást, 8 oraban dolgozom, ott a kert a hazimunka...örülök ha főzni van időm. Csacsogj csevegj hogy ne légy magányos de többet ne várj a dologtól
2020. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Derjaderja ***** válasza:

Én pl szívesen beszélgetek pár szót a játszón, de alapvetően a gyerekemmel szeretek ott játszani, kb az a napban a leginkább közös időnk, amikor nincs házimunka vagy más munka nyomás. Nem szeretem elpocsékolni, csak ha ráérek és látom, hogy a gyerek vmibe belemélyed.

Másik, hogy alkalmazkodni időben már nem tudok senkihez, tele vannak a napok (beleértve a rokonokat, már meglévő pajtásokat).

Sajnos.

2020. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz? 😁 Én is úgy örülnék ha lenne kivel menni ide oda a gyerekekkel. Akár csak babakocsis séta, stb
2020. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!