Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hidegpárásítót szeretnénk...

Hidegpárásítót szeretnénk venni, mert úgy hallottam, jobb a babának, ha nem nagyon száraz a levegő. Láttam olyan típust is, ami "többfunkciós" és salvus vízzel inhalálásra is alkalmas. Ti milyet vettetek?

Figyelt kérdés
Az inhalálós funkciót inkább én használnám, mivel allergiás vagyok. Van valakinek tapasztalata konkrétan a BONECO 7131-es hidegpárásítóval kapcsolatban?
2008. nov. 26. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Először egy hygrometert-t javasolnék, mert az, hoyg te mit hiszel száraz levegőenk közelről sem fedi mindíg a valóságot, és a babának az sem jó ha 100%os párát kap, mintha esőerdőben lenne... Egyébként a szervezet alapból (babánál is) belégzés közben bepárásítja a levegőt amennyire neki kell, szóval max szomjas lehet, de a páratartalommal nem szokott gond lenni.
2008. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Távfűtéses lakásban lakunk, ahol én is érzem, hogy száraz a levegő, ezért vennénk párásítót. Viszont lehet, hogy érdemes lenne előtte azért a páratartalmat megmérni!

Köszi a választ!

2008. nov. 26. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

És ésszerű hőfokot kell tartani a szobában, ahol alszik, nem 28-30 C fokot.


Alacsonyabb hőmérsékletű levegőnek pedig a relatív páratartalma is magasabb, és így egézszégesebb is, mint a száraz meleg, vagy párás meleg levegő!

2008. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk nem lehet szabályozni a fűtést, így csak az ablakot tudom kinyitni, ha túl meleg van. De nincs túl meleg, csak 22-23 fok.


Várom a többiek válaszait is a kérdéseimre!

2008. nov. 27. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!