Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ahol nincs...

Miért van az, hogy ahol nincs lány gyermek és születik egy, akkor őt elrontják vagy fordítva?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Tessék?
2020. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mivel rontják el? És mi az, hogy “vagy fordítva”?
2020. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

"ahol nincs lány gyermek és születik egy" = akinek van lánya

"akkor őt elrontják vagy fordítva" = elkényeztetik a lányt (Tehát a világ összes lánya el van rontva. Köszi, hogy ma is okosabb lehettem, Kérdező! :D), vagy ő rontja el a szüleit.


Így fordítom, de hogy mi a kérdés, azt 'nemtom.

2020. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy akkor miért kényeztetik el őket?
2020. aug. 24. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én értem. Fordítok: Adott családban mindig csak fiú gyermek születik. Aztán egyszer "végre" születik egy lány és őt a család ezért jól elkényzteti. A fordítva meg azt jelenti, hogy ugyanez van ott is, ahol sok lány gyerek után születik egy fiú.

Válaszolni sajnos nem tudok egyelőre, nálunk csak lányok vannak még.😃A fiút majd nekem kéne összehozni😂

2020. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt kérdezted, ahogy #5-ös értelmezte, akkor gondolom azért, mert nagyon várták, és örülnek neki, ezért mindent megadnak neki.

Vagy mert ő a legkisebb.

De sokszor nem függ össze maga a gyerek az elkényeztetéssel.

2020. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
🙀🇭🇺
2020. aug. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A férjem családjában 3 generáción át a lányunk az első nő nemű. Bár még csak 3 hónapos és nagyon nagy volt a boldogság, mégsem érzem úgy hogy kivételeznének vele.
2020. aug. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy fiam van. Teljesen el van kényeztetve minden fronton, nagyszülők is imádják. Ha lenne lányunk, nem hiszem, hogy jobban el lenne. (Fizikai képtelenség)
2020. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!