Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tipegő...

Mi a véleményetek a tipegő hálózsákról?

Figyelt kérdés
Lányom 1,5 éves, hálózsákban alszik, anélkül esélytelen elaltatni😅 hamarosan veszünk neki egy normál méretű leesésgátlós ágyat, de ott nem lenne szerencsés hálózsákban altatni.. Mi a véleményetek a tipegős hálózsákról? Nem fázik meg a lába? Tudom zokni...de azt mindig letornássza magáról, a takaró meg kb 1 órát van rajta, nem szeretnék éjjel óránként bemenni betakarni.. Jó alvó szerencsére, persze vannak kivételes esetek, de ha nem zavarjuk, akkor nem ébred meg.. Nálunk általában 20 fok van éjjel ősszel és télen, hány togos kellene? Amikben eddig aludt, azon nem szerepel ilyesmi.
2020. aug. 27. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Varrass ne vegyél és Várady rá tapados talpu zoknit.
2020. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Varass rá, ne Várady 🙈
2020. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amilyet eddig láttam, mindnek visszahajtható az alja (kamásli). Mondjuk a mezítlábtól se tartok, egész télen úgy aludt a fiam (aki most lesz 1,5) melegítő anyagú overálban.
2020. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta forogni tud a lányom tipegő van rajta, mert a hagyományos hálózsákot magára tekerte és tiszta ideg volt tőle éjjel, ezerszer ébredt. A tipegővel viszont semmi baj nincs, van belőle nyári-átmeneti és téli változtatunk is, mindet kihasználtuk.
2020. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Én azt nem értem, hogy a tipegős hálózsák miben jobb/más, mint egy lábfej nélküli rugdalózó?

Teljesen komolyan kérdezem, nem kötekedésből :)

2020. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] Ennél rá lehet hajtani a végét a lábacskájára és máris nem mezítláb van. A lányunk szereti egyébként a tipegő hálózsákot.
2020. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ötös, mert vastagabb és bővebb. Alá tudsz öltöztetni akár egy vastag rugit is télen.
2020. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!