Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mászó, tipegő baba mellett...

Mászó, tipegő baba mellett használnátok a szőnyegre vanish port, nem marad vissza belőle valami, amit benyal? Ha nem, akkor mit?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármivel takarítod, mindig maradhat benne egy kevés, amit "benyalhat". ha alaposan kiporszívózod a port, csak minimális Venish maradhat benne. Mivel takarítani kell, koszos nem maradhat, így muszáj valamit használni. Teljesen bio szőnyegtisztítóról még nem hallottam, de lehetséges, hogy létezik.
2010. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna. Tisztít, szagot eltávolít, gyerek nyalhatja ha esetleg marad valami a szőnyegben.

Ne használd azt a vanish nevű valamit!

2010. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most olvastam erről a vanish porról,nagyon erőssen irritáló,ugyhogy inkább ne
2010. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz tőle semmi baja, valamivel muszáj kitisztítani a szőnyeget.

Amúgy van bio tisztítószer, méghozzá a LUX árulja. Csak az a baj, hogy iszonyatosan drága,akciósan 15.000 Ft, mondjuk tényleg jó.

2010. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szódabikarbónát használok, 1kg gyógyszertárban 400 ft. Beszórom a szőnyeget, majd felporszívózóm.
2010. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!