Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párommal metál zenét...

Ha a párommal metál zenét hallgatunk, akkor egy baba vagy kisgyerek mellett már nem lehetne?

Figyelt kérdés

Ti milyen zenéket hallgattok a gyerekeitek mellett? Ő szereti?

Megváltozott a zenehallgatási szokásotok a baba érkezésével?



2017. okt. 28. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést, mert hasonló dilemmával küzdök én is. :D Sógoromék példájával tudok szolgálni: a babájuk újszülött korától kezdve szerette a "lágyabb" számokat, pl. Nightwish - Élan és hasonló súlycsoportú zenéket, a durvábbakat persze nem. Most már három éves, sokat szeret gitározni, hallgatja is ezeket a zenéket, de még mindig nem a legvadabbakat. Nagy kedvence lett pl. a Red Hot Chilli Peppers. :D
2017. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nem beszéltek, mindegy volt, mit hallgattunk. Mióta oviban ők is éneklik amiket hallanak, azóta nem mindent hallgatunk a jelenlétükben. :) A zene szinte minden tetszik nekik, mert ehhez szoktak hozzá, egyedül a hörgős metál nem jön be nekik. Miattuk hallgatunk gyerek zenéket is, meg ami tetszik nekik, pl az oviból.
2017. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kojee válasza:
70%
Én elég sok fajta zenét hallgatok/hallgattatok a gyerekekkel, metált is, meg hard rock, heavy metal, grunge, stoner, punk,hardcore, ska, blues, trip-hop, hip-hop, jazz,gipsy jazz, experimental elektronikus zenék,down tempo, drum and bass. Pl.: az obituary-violence nótáját kimondottan szeretik. Azt vettem észre, hogy nem kimondott stílusokat szeretnek, hanem inkább egy-egy nótát,sok esetben a klip miatt, vagy egy olyan hang miatt ami szokatlan. Aztán a gyermek karakterétől is függ, hogy alapból mi az ami bejön neki. Nálunk a nagyobb inkább a pörgős gyors ütemű zenéket szereti alapból, míg a kisebbik a lassabb tempójúakat is kedveli. Megváltozott a zenehallgatási szokásunk is, mert a gyerekzenéket azért sokkal jobban kedvelik, mint a fent említett stílusokat, valamint miattuk rakok be sok esetben klasszikus zenéket.
2017. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Az mindegy, MILYEN zenét hallgattok, ami nem az, az a hangerö - ugyanis kisgyerek mellett hangosan hallgatni tilos, mert tönkremegy a hallása.
2017. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi is ebben a stílusban mozgunk, a 2,5 éves lányunk kifejezetten szereti az AC/DC-t és Ozzy Osbourne-t :D a kocsiban sokszor szól Metallica, Slayer, Clutch, Rammstein meg hasonlók, eddig nem panaszkodott érte. Majd ha kéri, hogy mást hallgassunk, akkor hallgatunk mást, de amíg neki ez jó, nem kínozzuk magunkat gyerekdalokkal. Tényleg a hangerő számít inkább.
2017. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Párommal black és death metált hallgattunk és hallgatunk most is. A zenehallgatási szokásunk csak annyiban változott meg, hogy halkabbra vesszük a hangerőt.
2017. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Kislányom hasfájásán csak Curt Cobain tudott segíteni:)
2017. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
*Kurt
2017. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én a Kárpátiától kezdve Tankcsapda, Road, AC/DC-n át a Republicig mindenevő vagyok, általában a kocsiban hallgatunk zenét, ott meg rock szól, de ha itthon éneklen neki (sztem amint fog tudni beszélni, ellenkezni fog :D ), akkor általában Kárpátiát szoktam
2017. okt. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyobbik fiam az első hónapokban csak akkor volt hajlandó elaludni, ha szólt a Kárpátia.. Valószínűleg ez annak volt köszönhető, hogy terhesség alatt voltunk egy szabadtéri koncertjükön :)
2017. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!