Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz dolog egyedül...

Szerintetek gáz dolog egyedül belevágni a babavállalásba? Milyen egyedülálló anyukának lenni? Mennyire nehéz a párkeresés így?

Figyelt kérdés
Lassan 38 leszek. Szeretnék kisbabát. Normális anyagi körülmények között élek. Viszont olyan félig tetszik férfiakkal nem szeretnék összeállni. Segítségem lenne a gyermeknevelésben. Ti bevállalnátok? Én eléggé elhatároztam magam, hogy adok még másfél évet és ha nem lesz senki, akit elfogadhatónak találok, akkor belevágok. Persze külföldön, itthon nem lehet.

2020. aug. 28. 20:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%
Itthon is lehet.
2020. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Egyedülállónak nem lehet lombikot...Csak külföldön. Már körbejártam a témát.
2020. aug. 28. 20:42
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Donor inszeminációt lehet. Ismerősömnek is volt.
2020. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

[link]


"A törvényi szabályozásnak megfelelően egyedülálló – gyermeket akaró – nők is kérhetik donor inszemináció elvégzését. "

2020. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem. De ez a kérdés olyan,mintha én írtam volna. Minden szó egyezik. Annyi hogy én sajna már 39 leszek idén😟 Én még ennyire nem jártam utána,pedig egyre aktuálisabb.
2020. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként ha anyagilag megtehetném, akkor igen, bevállalnám. A nőknek sajna ilyen szar, hogy időhöz vannak kötve. Ha most nem vágsz bele, lehet sosem lesz gyereked. Ha meg is ismerkedsz valakivel, azért a gyerekvállaláshoz csak kell 1-2 év a kapcsolatban.
2020. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az inszemináció általában 17-18%-ban sikeres, míg a lombik program életkortól függően eltérő mértékben, de átlagosan 23%-ban jár sikerrel. Szóval donor inszemiben nem is gondolkodom. Az az orvos, akit én ismerek, már ezer éve foglalkozik ezzel a tevékenységgel. Van kapcsolatrendszere is. És ráadásul 43 éves ismerősömnek elsőre 2 baba is összejött Vele.. 🙂 Szóval jók az esélyeim Vele. Bízom benne. Nem is javasolta a donoros inszemit, mivel kisebb az esélye a teherbeesésnek. Nekem meg nincs időm annyi, hogy sokat próbálkozzak.
2020. aug. 28. 20:59
 8/32 anonim válasza:
18%
És mit csináltál az elmúlt kb. 15 évben?
2020. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
35%
Azért jó ha van férfi is a pályán
2020. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
29%
Már nem azért, le lehet pontozni, de egyedül belevágni már öreg vagy hozzá! Aztán mi van ha meghalsz 50 évesen, és ott marad a gyerek 10 évesen árván? Nagy felelőtlenség, csak azért, hogy te babázhass. Korábban kellett volna gondolkodni!
2020. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!