Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ilyen nektek is, hogy...

Van ilyen nektek is, hogy folyton az jár az eszébe, hogy mennyi dolga van és nem tud nyugodtan lenni?

Figyelt kérdés
Szinte mindig feszült vagyok mostanában, hogy még ezt kell megcsinálni meg azt a házimunkát, már megint főzni kell már megint holnap mosni, ez kell a boltból az kell. 1,5 éves a fiam, már tudok tőle több mindent csinálni de mégis azt érzem nem haladok semmivel. Régebben nem voltam ilyen stresszes, fáradt.
2020. szept. 4. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azért nem olyan nagy problémák, hogy halálra kéne aggódnod magad rajtuk.
2020. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Történt valami mostanában? Én sosem éreztem így mikor kicsi volt és most sem. Itt valami más van,ami annyira stresszel, hogy szétcsúsznak a dolgok. Egy gyerek nem hozza ezt ki.
2020. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok.
2020. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott felgyűlni munka, de a nehezét megpróbálom egy napba sűríteni, és ilyenkor a férjem babafelügyel egész nap.


Most pl. ügyintézés gyűlt össze, telefonálgattam, iratoztam, üzeneteket váltottam, időpontokat foglaltam, közben készítettem babakaját és fogyasztottam, meg nagytakarítottam a kamrát meg a hűtőt.

Ezalatt a férjem szórakoztatta, etette altatta a fiunk, meg közben playstation-özött.


Neked van néha segítség? Szerintem ha a végére jutnál valaminek, nem éreznéd, hogy a tennivaló tenger hullámai átcsapnak a fejed felett.

2020. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel segít, ha összeírom a teendőket, így sokszor kiderül, hogy nincs is annyira sok dolgom.

Én értem mit érzel, rajtam is eluralkodik néha ez az érzés és nem kell, hogy nagy problémák legyenek.

2020. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Huhh, szerintem már túl régóta vagy otthon és kicsit besokalltál. Valahogy próbálj meg kimozdulni a mókuskerékből néha, hogy ne csak ez legyen! Akár gyerekestől is, mozduljatok ki sokat, tervezz apró programokat, gondoskodj róla, hogy egyik napod se csak a főzésről meg takarításról szóljon! Kitartás! :)
2020. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már megint tiszta morzsa a konyha, már megint szanaszét a játék ilyen apró dolgokon idegeskedek. Férjem reggel 6kor megy este 6kor jön, segít mikor tud. Mostanában éjfél után alszok el mert már azon gondolkodom másnap mi a dolgom. Lehet valami nyugtató kellene? Kiszoktunk mozdulni minden délután van, hogy délelőtt is.
2020. szept. 4. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Én soha a büdös életben nem értettem, hogy a mosás körül mi ez a s*gg? Tán a patak partján vered a sziklához? Vagy csak én vagyok olyan szerencsés, hogy van mosógépem? Nem értem. Egy mosást berakni 35 mp. Kiteregetni 5 perc, de sokaknál van szárítógép is.


Főzés: nem kötelező mindennap 3 fogásos ebédet csinálni, egy borsólevest felrakni 10 p, egy saláta megint 10, mondjuk legyen még 5p, mert elpakolsz. De ha már itt tartunk mindenhol vannak menük, sokszor árban is jobban jár az ember, mintha főzne. Néha be lehet ezt is vetni, ha nincs kedved/időd/kapacitásod.


A vásárlás meg ilyen dolog, ha frisset szeretnél, nem elegendő 2 hetente csinálni. Még mindig jobb, mintha neked kellene kikapálnod a földből.

Házimunkát sem kell mindennap, vagy attól függ, mit nevezünk annak. Hogy pici gyerek mellett gyakrabban porszívózol, meg mosol fel megértem, de mi a többi? Gyakrabban kell ablakot pucolni?

Néha úgy érzem, az emberek maguk csinálnak problémákat. Min stresszelsz, most őszintén? Mi a legrosszabb, ami történhet, ha egy nap elmaradsz valamivel? Nem lesz tiszta bugyid? 1 nappal tovább kell nézd a kéznyomot az ajtón? Kivételesen fagyasztott brokkoli kerül az asztalra a friss helyett? Semmi olyan nem történik otthon, amit néha néha ne lehetne csúsztatni. Igazán felesleges azon stresszelni, hogy mosnod kell, tán csak nem kell emiatt meztelenül az utcára mennetek.

2020. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Istenem... Inkább szexelj bmeg!!! Hátha kiverik a fejedből ezt a sok baromságot..
2020. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
En ezeket leszarom. És mi van, ha morzsa marad valahol este? Reggelre valaki elviszi? Mi van, ha mosni kell? Beteszed a ruhát azt elinditod. Hat en ezt nem is ertem. Szard le ami lényegtelen, aztan mossal. Azért morzsat lesöpörni se egy atomrakéta tervezés, maradjunk annyiban. Szerintem kezdesz begyagyulni, lassan ideje visszamenni dolgozni.
2020. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!