Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajok, titeket nem irritál,...

Csajok, titeket nem irritál, hogy a kondi teremben nem tudtok nyugodtan edzeni mert valaki folyton bámul?

Figyelt kérdés
Én már egyre kevésbé tudom tolerálni a suttyókat.
2015. nov. 20. 18:36
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Elején zavart, már nem foglalkozom vele. 22/N
2015. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%
egyébként egy megjegyzés azokhoz, akik azt mondják hogy bárhol lehet ismerkedni: a kérdező már fel is fedte, hogy ti lányok, utáljátok már azt is, ha csak rátok néznek, és kényelmetlen dolognak tekintitek ha valakinek felkeltitek az érdeklődését. ha még esetleg oda is megy beszélgetni.... szóval ja. így mégis hogyan kéne ismerkednünk?
2015. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ne járj konditerembe, buta liba! Tudod azért van az embereknek szeme hogy nézzenek.... issstenem...
2015. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem irritál, mert edzés közben kikapcsolok és a környezetemre nem fordítok figyelmet, csak saját magamra. :)

Beszélj magadban magaddal. Biztasd és dicsérd magad, hogy milyen szép , harapnivaló feneked lesz, ha a 200. guggolást is megcsinálod.

Teljesen ki tudok így kapcsolni a külvilág felé. :D

Bár, a bámulás tud hízelgő lenni és már csak azért is rátolok még vagy 50 guggolást, hogy legyen mit néznie a közönségnek. :D

2015. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
96%
Jókat mulatok rajtuk mikor csorgatják a nyálukat :-D
2015. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Estienne ***** válasza:
38%

Előző, ugye tudod hogy többre mész ha a súlyt emeled nem az ismétlést :D


Biztos zavaró lehet de egy: vegyétek elismerésnek, kettő: ne őltözzetek ennyire szexisen.


Értem én, hogy kényelmes a leggings és top de ha csadorba mentek, kevesebben bámulnak meg. Más megoldás sajna nincs, nehezen tudod kikerülni :P

2015. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
100%
2# azzal azért tisztába vagy, hogy párkapcsolatban élők, házasok is járnak konditerembe ( és stb). Olyannal kell ismerkedni aki vevő rá. Nyílván a kérdező nem tartozik közéjük.
2015. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
28%
#6 Hidd el, hogy tudom. Nem ma kezdtem edzeni. :D
2015. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

# 2

Nem azért megyek oda, hogy más érdeklődését felkeltsem.

2015. nov. 20. 18:54
 10/31 anonim ***** válasza:
63%
A kérdezőnek baromi nagy problémái lehetnek az életben, ha ilyenekkel foglalkozik. Gondolom valami flegma nőszemély lehet, aki még életében 5 percet nem dolgozott, és még önmagával is nehezen áll szóba.
2015. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!