Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ingyen elvihető babakocsi...

Ingyen elvihető babakocsi kell valakinek?

Figyelt kérdés

Nem egy hiper-szuper, futurisztikus járgányra kell gondolni. Mózeskosaras, ami kivehető belőle, van lábzsák hozzá. Összecsukható, de így is batár nagy. A fékje nem a legjobb. A színe zöld, szerintem teljesn uniszex. A kerekei nagyok, nem bolygósíthatóak.

A lányom használta a télen, a nagy hóban, latyakban teljesen ideális volt.

Leginkább olyannak szeretném adni, aki rászorul. Cserébe egy tábla csoki!

SZállítást nem tudom megoldani, így személyesen kell érte jönni. Ha valakit érdekel, vagy valakinek van rászoruló rokona, ismerőse, írjon privit és megbeszéljük a részletetket.


2010. aug. 6. 08:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Még van fél csomag pampers 2-es pelenka, pár darab 3-as pelenka, pár cumisüveg, cumi, esetleg össze tudok szedni pár darab, a lányom által használt ruhát is.
2010. aug. 6. 08:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Engem esetleg ruhák érdekelnének,de a többire is tudnék anyukát,aki pácban van,és biztos hálás lenne érte.

Van egy oldal a www.ad6kap6.hu(asszem igy kell írni)ott nagyon sokan keresnek ingyen elhozható babaholmit.

Szerintem nézz fel az oldalra.

Szép dolog tőlled!

2010. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is szép dolog tőled:-)
2010. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A ruhák kis méretűek 56-68-as méretig.
2010. aug. 6. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Leírnád hol laksz mert nekem az egyik barátnőm egyedül maradt terhesen, enni alig van mit.
2010. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, írtam üzenetet!
2010. aug. 6. 18:29
 7/8 czibak zsanett válasza:
szia megadnád nekem a címedet ha megvan még a babakocsi akkor szeretném elhozni 9hónapos kislányom van és amibe eddig toltam annak kitörött a kereke és mivel venni nem tudok nehéz anyagi helyzet miatt ezért ha ingyen adnád ahogy hirdeted akkor én mennék érte feltéve ha megvan még légy szíves írj vissza köszi szia
2011. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

SZia!


Már nincs meg a babakocsi.

2011. márc. 9. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!